Kapat
Otomotiv 0

Elektrikli araçlar için Sarj İstasyonları Geliyor!

Elektrikli araçlar için Sarj İstasyonları Geliyor! Otomotiv devleri güçlerini birleştirdi..

Bmw, Volkswagen, Daimler ve Ford gibi otomobil sektörünün en önemli devleri güçlerini birleştirdi. Elektrikli araç için hızlı Sarj İstasyonlarının kurulmasının amaçlandığı bu yeni projede birlikte çalışacak olan devler Avrupa’ da bu durumu yaygılaştırmak istiyor. Gelecek için çok önemli yeri olduğunu düşündüğümüz elektrikli araçlar için diğer firmalarda aynı görüşte, şimdiden yapılandırmalar başlamış durumda. Otomotiv sektöründe bir devri kapatarak yeni devrin başlangıcına sağlam bir temel atacak, son derece önemli bir adım atılıyor.

Teknoloji haberleri

350kW’lik, hem alternatif hem de doğru akım barındıracak Combined Charging System(CCS) şarj üniteleri, önümüzdeki yıl başlanacak çalışmalar dahilinde ilk etapta 400 yerde hayata geçirilecek. 2020 yılına gelindiğinde ise söz konusu istasyonların sayısı, Avrupa genelinde binleri bulmuş olacak.

Aslantek Teknoloji Haber Sitesi olarak bu projenin elektrikli araç sektörünün geleceğin sektörü olduğunu kesinleştirdiğini söyleyebiliriz. Tüm Teknoloji Haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir