Kapat
Donanım 0

Dünyanın en güçlü oyun bilgisayarı karşınızda

 

Bildiğiniz gibi dünyanın en iyi oyun bilgisayarlarını üreten markaların arasında Lenovo yer alıyor ve yüksek performansa sahip Y serisi oldukça başarılı bir seri açıkcası. Artık bu Y serisine yeni bir model daha eklendi. Yapılacak Overclock desteği ile beraber 6. Nesil İntel Core İ7 işlemcisine sahip ve tam 64 GB RAM belleği bulunmakta. 256 GB SSD ve 1 TB HDD depolama alanına sahip. Yani anlayacağınız Y900 ile oyun severlerere inanılmaz bir deneyim sunuyor. Yapılacak olan overclock sayesinde ise performans çitasını zirveye taşımayı başarıyor.

1474966273_1474899782lenovoy9003.jpg

Lenovo Y900 aynı zamanda Dolby Home Theater sertifikasına sahip ve JBL hoparloru var. Bu hoparlorde derin bas desteği sayesinde kullanıcılarına inanılmaz bir ses deneyimi yaşatmaktan vazgeçmiyor desek yeridir. En net keskin ve berrak sesle oyun keyfinizi zirveye çıkarıyor. Üstelik birde optimize edilmiş termal soğutma sistemi de var yani bu şu demek oluyor “en aksiyon dolu macera oyunlarında bile bilgisayarınız ısınmayacak” evet doğru duydunuz ısınmayacak. Lenovo Y900 ün siyah üzerine bir de renkli alttan aydınlatmalı klavyesi var. Değiştirilebilir wasd tuşları ve kişiselleştirilebilir çok renkli aydınlatmasına da sahip olduğu için karanlıkta bile oyuınları en yüksek konfor seviyesinde oynamaya fırsat tanıyor.

Lenovo Y900 bilgisayarında Windows 10 Home işletim sistemine sahip ve NVİDİA GeForce GTX 980M ekran kartı var. 17.3″Full HD ekranı ve yansıma önleyici teknolojisi sayesinde 180 dereceye varan geniş izleme açısı sunuyor

 

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir