Kapat
Gündem 1

Büyük Göç Filminin Konusu Nedir?

29 Mayıs Salı Saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Büyük Göç filminin konusu nedir, kimler oynamaktadır diye merak ediyorsanız bu yazımızı sizler için hazırladık.

Büyük Göç filminin orjinal ismine baktığımızda Exodus: Tanrılar ve Krallar olarak karşımıza çıkıyor fakat Türkçeye çevrilirken sanırım tepki görebileceğinden ötürü Büyük Göç ismi uygun görülmüş.

Büyük Göç Filminin Yönetmeni ve Oyuncuları

Filmin yönetmeni Ridley Scott iken oyunculardan başrolde Christian Bale karşımıza çıkarken, Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul ise karşımıza Joshua karakteriyle çıkıyor. Dizide farklı bir rolüne alışmışken acaba filmdeki rolu bize nasıl gelir diye düşünmüyor değilim “yo”!

Büyük Göç Filmi Oyuncuları

Büyük Göç Filminin Konusu Nedir?

Mısır Firavunu Ramses’e karşı Hz. Musa’nın mücadelesini konu alan Büyük Göç filminde yüksek bütçeli görsel efektler kullanılırken ülkemizde 2014 yılın sonunda vizyona girecektir. Uluslar arası sinema arşivi verilerine göre 10 puan üzerinden yaklaşık 6 olarak ortalaması bulunan film birçok kişi tarafından izlenmeye değer olarak görülmüş.

Orjinal dilindeki fragmanını yukarıdan izleyebileceğiniz tamamını ise 29 Mayıs Salı Saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyebileceğiniz Büyük Göç filmini seyredecek olanlara şimdiden iyi seyirler dileriz. 🙂

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“Büyük Göç Filminin Konusu Nedir?” üzerine 1 yorum

  1. hadise dedi ki:

    Birçok kez TV’de gösterildi Büyük Göç filmi maalesef. Artık yeni çıkan filmlerden istiyoruz. Herkesin sinemaya gidip film izleyebilecek imkanı yok maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir