Kapat
Teknoloji 0

Yeni Nesil Bisikletler Geliyor, Android İşletim Sistemi..

Yeni Nesil Akıllı Bisikletler Geliyor, Android işletim sistemi kullanacak..

Yeni nesil mutfak robotlarından, yeni nesil evlere bir çok haberimizi sizlerle paylaştık. Şimdi ise yeni nesil akıllı bisikletler yolda. Akıllı telefonda üreten firma LeEco şimdide Android işletim sistemi kullanan bisikletler yapmayı amaçlıyor. Çinli firma fiyat performans ürünleri olarak oldukça başarılı bir şekilde sektörde adından söz ettiriyordu. LeEco tam bir detay vermese de CES 2017′ de iki yeni bisiklet sunmayı hedefliyor. Bu bisikletlere dair tüm detay ve bilgilere CES 2017‘ de erişeceğiz.


                       İLGİLİ HABER

     

       Yeni nesil mutfak ve mutfak robotları haberimize göz attınız mı?


Snapdragon 410 çipset, 6000mAh’lık şarj edilebilir batarya ve Android tabanlı BikeOS işletim sistemi sayesinde sürüş verilerini takip edip paylaşabilecek sürücüler, barometre, Here Maps ve telsiz iletişim desteği ile de bir nevi ‘akıllı telefon’ sürüyormuş gibi olacaklar diyebiliriz.

Dağ sürü ve yol sürüşü için iki farklı model geleceğini düşündüğümüz bu akıllı bisikletler kullanıcı verilerini kaydedip onları paylaşmasını sağlayabilecek. Bir bisikletten çok akıllı telefon sürercesine bir serüven bizleri bekliyor olacak. LeEco‘ nun bu bisikletler için çok yüksek bir fiyat etiketi koymasını beklemiyoruz. Zaten firmanın çoğu ürünü her bütçeye uygun bir şekilde satışa sunuluyor.

Yeni nesil akıllı bisikletleri merakla bekliyoruz doğrusu. 🙂

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir