Kapat
Otomotiv 0

BMW M4 CS Resimleri, BMW M4 Serisi yeni arabasını duyurdu!

BMW M4 CS Resimleri, BMW M4 Serisi yeni arabasını duyurdu! 3.9 Saniyede 100 km/s hıza çıkabiliyor!

BMW M4 Resimleri, BMW M4 CS Resimleri, BMW M4 serisi yeni aracını duyurdu. Yeni BMW M4 CS hız ve güç tutkunları için geliyor. Tasarım olarak birbirine benzese de belirli farklılıklar olan BMW araçları arasından bizce en güzeli olan BMW 4 serisi yeni M4 CS modelini duyurdu. 100 km/s hıza 3.9 saniyede ulaşan BMW’ nin yeni üyesi 460 beygirlik motor gücüne sahip. Güç ve hız dediğimiz de bir çok rakibini arkasında bırakacak olan araç oldukça sağlam görünüyor.

Aracın gösterge panelinde hızı 280 km/s olarak limitlenmiş, yine de özel yollar dışında o hıza çıkmanızı kesinlikle önermiyoruz. Toplamda 7 ileri, çift kavramalı otomatik şanzımanla gelen BMW M4 CS’te kardeşi olarak gözüken BMW M4 GTS’ den farklı olarak arka koltukları bulunuyor. M4 GTS’den çok daha ince ve zarif bir tasarımı bulunan CS, deri koltukları, karbon fiber takviyeli plastik materyali ile son derece sağlam ve güçlü bir  araç olarak gözüküyor.

Aracın 100.000$ barajında olması bekleniyor. Ülkemizde fiyatının daha da yüksek olacağını düşünürsek, bizce 500.000 TL’ yi gözden çıkarmak gerekecek.

Aracın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir