Kapat
Donanım 1

Nintendo Switch Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Nintendo Switch Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu! Sonunda geliyor..

Nintendo Switch fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu. Nintendo’ nun efsane fragmana sahip yeni konsolunun fiyatı ve çıkış tarihi sonunda açıklandı. Merakla beklenen yeni konsol 3 Mart’ ta satışa sunulacak. 280$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bu fiyat etiketiyle PS4 ve Xbox’ a göre oldukça aşşağıda kalan Nintendo rakiplerine göre iyi satış rakamlarına ulaşabilir. Bize göre konsolun tek sorunu popüler oyunları oynayıp oynatamamak olucak. Eğer PS4 ve Xbox oyunları getirebilir ise rekabeti çok farklı boyutlara taşıyabilir. Konsol ile birlikte Nintendo’ nun kendi oyunlarını da geliştirmesi gerekli.


Dilerseniz daha önceki tanıtım videosunu ve haberimize buradan göz atabilirsiniz.


Ayrıca Nintendo uyumlu bileklikler üretecek ve oyunun Joy-Con yani kolları 80$’ dan satışa sunulacak. Onun yerine daha geleneksel kontrol cihazı kullanmak isteyenlerde 70$’ dan geleneksel kontrol cihazlarına sahip olabilecek. 2.5 Saat ila 6 saat arasında batarya süresi sunulduğu söylenen cihaz, TV’ de 1080p taşınabilir durumda ise 720p görüntü kalitesi sunacak. Şimdiler tarafımıza gelen bilgiler bu şekilde.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir