Kapat
Sinema 1

2017′ de çıkacak en güzel filmler!

2017′ de vizyona girecek en güzel yabancı filmler liste 1..

Yeni umutlarla girdik 2017′ ye, daha huzurlu daha güzel geçmesi dileğiyle girdik. 2017′ de ilk gün bizim için yeterince üzücü olsa da umuyoruz ki 2017 hepimiz için çok daha güzel geçer. Öncelikle 2017′ de teknoloji açısından bir çok yenilik ile karşılaşabileceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. CES 2017 fuarında da tahmin ettiğimiz gibi bir çok yenilik bizleri bekliyor. Sinema sektöründe de aynı yenilik söz konusu. Heyecanla bekleyeceğimiz harika yeni filmler vizyona girecek. Sizler için sıraladık;

Star Wars: Episode VIII:

Star Wars evreninin en unutulmaz karakterlerinden birine hayat veren Fisher’ın ölümü serinin hayranlarını derinden sarsmış olsa da Episode VIII’in heyecanı giderek artmaya devam ediyor. Üstelik Rogue One‘ın oldukça beğenilmesi, filme olan beklentiyi de pozitif yönde arttırdı. Bu arada Carie Fisher’ın çoktan filmdeki sahnelerini tamamladığını da belirtelim. Yani Episode VIII’de Fisher yine Leia olarak karşımıza çıkacak. Serinin yeni filmi ise 15 Aralık’ ta vizyona girecek. Yaklaşık 1 sene olsa da beklemeye değer diyelim.

Alien: Covenant:

Hikayesi çok eskilere dayanan Alien 1979 yılında vizyona giren ve oldukça zamanın efsaneleri arasına giren filmin bu sefer daha ölümcül olanı geliyor. Oldukça başarılı bir bilim kurgu daha izleyeceğimiz kesin. Merakla beklediğimiz güzel filmler arasında. Vizyon tarihi 19 Mayıs.

John Wick: Chapter 2:


Keanu Reeves’ in John Wick filminin harikalar yaratıp, çok fazla ilgi görmesi sonucu ikincisinin çekimlerine başlanma kararı alınmıştı. Filmin seriye dönüşmesi beklenmiyordu. Çok başarılı bir film daha izleyeceğimiz kesin, güzel bir aksiyon olacak gibi. Vizyon tarihi ise 10 Şubat.

Spider Man: Homecoming:

Aslında en merakla beklediğimiz filmlerden diyebiliriz. Spider-Man hikayesinin çok baştan yazılacağı bir film olmuş. Tamamen Marvel efsaneleri arasına geçecek olan film komedi ve aksiyonu beraberinde getirecek. Aynı zamanda İron Man yani Tony Stark’ ın filme katılması biz dahil sinema severleri oldukça heyecanlandırdı. Kaptan Amerika: İç Savaş’ ın en eğlenceleri sahnelerinin Spider-Man ile birlikte gelmesi ayrıca bu filme olan merakımızı arttırıyor. Oldukça eğlenceli olan fragmanla birlikte vizyon tarihini sabırsızlıkla bekliyoruz. Vizyon tarihi 7 Temmuz.

Thor: Ragnarok:

thor ragnarok ne zaman çıkacak

Yine bir Avengers kahramanlarından olan Thor’ unda devam filmi geliyor. Hulk’ la birlikte gidicek bu film Hulk’ un hikayesinden de biraz bahsetmiş. Oldukça güzel bir aksiyon bizi bekliyor. Avengers ve Marvel hayranları oldukça heyecanla bu devam filmini de eminiz ki bekliyorlardır.

Şimdilik ilk listemiz bu şekilde. Yakında 2017′ de çıkacak diğer yabancı ve yerli filmleri farklı liste ve haberler şeklinde paylaşacağız iyi okumalar dilerim. 🙂

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir