Kapat
Oyun 0

Bu Ay İçerisinde Çıkacak 5 Oyun!

Bu Ay İçerisinde Çıkacak 5  Oyun!

2017, önceki yıllarda olduğu gibi oyun dünyasında büyük hareketlilik var. Haliyle biz oyuncuları heyecanlandıracak ve tatmin edecek birçok oyun piyasada ki yerini almaya devam ediyor.

Senenin başından beri çıkan oyunlardan grafik ve oynayış açısından gelinilen noktayı göz önüne seriyor. Kimileri Mass Effect Andromeda gibi sonu geliyor, kimileri COD: İnfinite Warfare gibi dibe batıyor. Lafı fazla uzatmadan listemize başlayalım.

1)Outlast 2

Outlast 2 her zaman olduğu gibi sizi oturduğunuz yere yapıştıracak. Serinin ilk oyunu gerek senaryosu gerek oynayışı ile piyasada ki diğer korku oyunlarını sollamayı başarmıştı. Bu başarının ardından devam oyununda büyük beklentiler oluştu. Gizlenme ve kaçma odaklı muhteşem bir hayatta kalma-korku oyunu olan Outlast 2’den beklentiler büyük. Beklentileri boşa çıkarmayacaklarından eminiz.


Platform: PC, PS4, Xbox One

Çıkış Tarihi: 25 Nisan

Öngörülen Yaklaşık Fiyat: Belli Değil

 

2) Persona 5

Persona serisi, Japon lise hayatını sosyal simleriyle sürükleyici bir şekilde oyunculara sunmaya devam edecek. JRPG tarzındaki oyun, piyasada ki çok az sayıdaki rakiplerini sollaması çokta güç olmadı. Persona 5’de, geceleri olağanüstü bir hırsız gibi davranan Japon bir öğrenci ile Tokyo sokaklarını keşfe çıkacaksınız. Muhteşem detayların düşünülerek hayat bulduğu oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Platform: PS3, PS4

Çıkış Tarihi: 4 Nisan

Öngörülen Yaklaşık Fiyat: 182 TL (PS3), 255 TL (PS4)

 

3) Yooka-Laylee

Rare stüdyosunun piyasaya sürdüğü Banjo-Kazooie, serisinin manevi halefi ve 2015’ten bu yana süregelen başarılı bir Kickstarter kampanyasından sonra serbest bırakılıyor. Merak uyandıran yapım, hazine bulmak için yola çıkan bir bukalemun ve bir yarasa ikilisini macera dolu birçok dünyada yolcuğa çıkartıyor.

Platform: PC, PS4, Xbox One, PS4

Çıkış Tarihi: 11 Nisan

Öngörülen Yaklaşık Fiyat: 146 TL

 

4) Dragon Quest Heroes 2: The Twin Kings and The Prophecy of the End

Serinin fanları sayfalar dolusu uzunlukta bir isim verilse bile oyundan vazgeçecek gibi değiller. Dragon Quest Heroes 2, Omega Force stüdyosunun RPG oyun türündeki serisinin devam oyunu olacak. Oyuncular istatistiklerini geliştirmek için aksesuarları güçlendirebilecek veya alternatif dövüş stilleri için farklı sınıflara geçebilecek. Görselleriyle oldukça güzel bir deneyim sunması bekleniyor.

 

Platform: PC, PS4

Çıkış Tarihi: 25 Nisan

Öngörülen Yaklaşık Fiyat: 220 TL

 

5) Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe, arcade tarzı yarış oyunlarının fanı olan oyunculara seslenmeye geliyor. Nintendo Switch kullanıcılarının en çok beklediği oyun olan pist tasarımları, anti yer çekimi özelliği ile oldukça eğlenceli duruyor . Ayrıca yoğun rekabet ortamına uygun bir savaş modu içeriyor. Tüm DLC paketleri ile Switch oyuncularını memnun edecek.

 

Platform: Nintendo Switch

Çıkış Tarihi: 28 Nisan

Öngörülen Yaklaşık Fiyat: 220 TL

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir