Kapat
Sinema 0

2017 Çıkacak Filmler Liste 2!

 

2017 Yılında Çıkacak Filmler Liste 2! Devam Listemiz yayınladı..!

2017 çıkacak filmler.. Daha önce 2017 yılında bizleri bekleyen yabancı filmler listemizi yayınlamıştık. Şimdi ise bu listemizin devamını sizlerle buluşturacağız. Öncelikle listenin başına almak istediğimiz film hepimizin merakla beklediği ve yakından tanıdığı bir isim.. Keyifli okumalar dileriz;

Fast and Furious 8 (Hızlı ve Öfkeli 8 ):

 

Hızlı ve Öfkeli 7 bize oldukça heyecanlı bir o kadar da hüzünlü şekilde gelmişti. Paul Walker‘ ın kötü bir kaza sonucu vefat etmesi ve filmin zar zor sonlandırılması aslında serinin son filmi mi sorularını akıllara getirmişti. Jason Statham‘ ın filme girmesiyle aksiyonun arttığı serinin 7. filminde oldukça başarılı sonuçlar elde edilmişti. Hızlı ve Öfkeli 8‘ de de Jason Statham geri dönecek ve yine aksiyonun doruklarda yaşanacağı bir film izleyeceğiz. Tabii ki bu bölümde Paul Walker‘ ın eksikliğini fazlasıyla hissedeceğiz. Kendisini rahmetle anıyoruz. Vizyon tarihi 14 Nisan.


                                      ILGILI HABER

     

       2017 Yılında Çıkacak Filmler Liste 1..

 

 


Karayıp Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz:

 

Karayıp Korsanları 5: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz serinin her filmi gibi yine bizleri güldürüp eğlendirip aynı zamanda da başarılı bir aksiyon keyfi yaşatacak. Yine güzel işler çıkaracak filmi heyecanla ve merakla bekliyoruz. Vizyon tarihi 26 Mayıs.

Transformers 5: Son Şovalye:

 

Transformers bilim kurgu ve aksiyonu, gerilim ve dramı bazende komediyi oldukça güzel bir şekilde seyircisine hissettirmeyi bu zamana kadar başarmıştı. Serinin 5. filminde de aynısı olacak gibi görünüyor. Fragmanın da oldukça etkileyici olduğunu düşünürsek vizyona girmesini sabırla bekliyoruz. Vizyon tarihi 23 Haziran.

World War Z 2:

 

World War Z sender once bizlere Brad Pitt ile birlikte harika bir fantastiki zombi filmi izlettirmişti. Gerek grafikler, gerek sahneler ile muazzam olan filmin devam filmi geldiğine açıkçası bizler çok sevindik. World War Z 2‘ nin fragmanı ilk film kadar etkileyici olmasa da bu filmde de oldukça başarılı bir sonuç ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Vizyon tarihi 9 Haziran.

xXx: The Return of Xander Cage:

 

Vin Diesel, Nina Dobrev gibi başarılı isimlerden güzel bir aksiyon ve komedi karışımı film izleyeceğimiz kesin. Fragmanının oldukça etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Listemizin en erken vizyona girecek filmi. Vizyon tarihi 20 Ocak.

Şimdilik ikinci listemiz bu şekilde, listemiz yabancı ve yerli filmler olarak devam edecek. Söylemeden geçemeyeceğiz. 2017 oldukça başarılı ve bir çok güzel seri filmlerin vizyona gireceği sene olarak sinema severler için güzel bir yıl olacak. Takipte kalın..

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir