Kapat
Genel 1

Clash Royale Deste Taktikleri..

Clash Royale Deste Taktikleri, Clash Royale Desteleri..

Clash Royale Taktikleri

Merhaba arkadaşlar, bu haberimizde sizlere çok popüler olan Clash Royale oyunu deste taktiklerinden bahsedelim dedik. Sizler için uygun olabileceğini düşündüğümüz bir kaç deste hazırladık. Bazıları oldukça basit bazıları ise oynaması zor, yetenek isteyen desteler. Unutmayın ki oyunda asıl önemli olan herkesin kendi destesini bulmasıdır. Herkes her desteyle oynayamaz.

Şimdi bir kaç desteyi resimli şekilde gösterelim.

Destansı deste:

Clash royale desteleri

Sadece destansı kartlardan oluşan Destansı deste adını verdiğimiz destemizde ki püf noktalardan bahsedelim. Cadı ve mini ejderha mızı tamamen savunma için kullanmamız gerekiyor. Zaman zaman ayna da zorlandığımızda bize bu konuda yardım edip 2 cadı gibi bir savunma oluşturmamızı sağlıyor. İskelet, dev, prens ve pekka gibi yıkıcıları engellememiz için önemli bir kart. Gelelim yıkmaya, nasıl saldıracağız bu desteyle diyorsanız elimizde çok güçlü kartlarımız mevcut. Prens ve goblin fıçısı saldırı taktiğimi bu durumda aynada işimize çok yarıyor tabiki düşmanların bize savunma yapmasınıda dondurma büyüsü ile engelliyoruz. Goblin fıçısı ile kullanmanızı tavsiye ederim. Öfke’ de hem savunma hem saldırıda işimize rahatlıkla yarayabilir.

Dev destesi:

Clash royale taktikleri

Dev destesi ile basit herkesin kullanabileceği bir desteyi sizlere sunuyoruz. Çoğu kişinin kullandığı bu deste oldukça başarılı ve bizlerin en çok tavsiye ettiği destedir. Kullanımı basit ve etkili. Valkür iskelet, barbar ve küçük canavarları almamıza yarayacaktır. Ayrıca çoğu birimi yavaşlatır. Ejderha hava birimleri için birebir. Silahşör ise olası bir ejderha baskınına tek başına yetebilir. Barbar çoğu birimi öldürür ve kaleyi tek başına yıkabilir. Gelelim en güzel kısma 🙂 Dev’ i saldırı için yollayıp arkasına cadı ile destek yaparsanız kaleye saldırmaya başladığı anda öfke büyüsü ile durumu desteklerseniz 1 kale almışsınız demektir. Bu deste oldukça basit her seviye için uygun ve kullanılabilir bir destedir.

X-Yayı destesi:

Clash royale deste

Bu destemizde kaleyi X-Yayı ile yıkıp ufak iksirli kartlar ile önüne arkasına destek yapmayı amaçlıyoruz. Valkür çoğu birimle baş edebilir. Bombacı iskelet ordusu ve barbarları tek başına alabilir. Minyon sürüsü ve silahşör havada üstünlüğü sağlar. Bu deste biraz yetenek isteyen bir destedir. Herkes başarılı bir şekilde uygulayamaz.

Goblin Fıçısı ve Prens Destesi:

Clash royale aslantek

Bu destemizde Goblin Fıçısı ve dondurma büyüsünü ilk anlattığımız destede olduğu gibi birlikte kullanıp prens ile çok yıkıcı olabilirsiniz. Savunma için ise küçük iksirli birimlerle oldukça etkili olmanız mümkün. Her seviye için uygun bir destedir. Kullanımı zor değil. Mantıklı oynandığı takdirde çoğu kişiyi alt edebilirsiniz.

Bina Destesi:

Clash royale

Bu destede ise binalar ile egemenliğimizi ilan etmeyi amaçlıyoruz. Goblin fıçısı yerine başka bir birim kullanabilirsiniz. Dikkat dağıtmak birim harcamak için kullanabilirsiniz. Binici ve prens ile yıkıcı olmanız saldırmanız gerekiyor. Binaları sağ tarafa kurup sol taraftan gelecek olan bir prens binici akınına dayanmak zor olacaktır. Valkürü binaların önüne koyarsanız genel olarak yerdeki birimleri rahatlıkla alacaktır. Goblin fıçısı yerine minyon, silahşör veya ejderha kullanabilirsiniz. Bu deste hava birimleri için biraz zayıf olmuştur.

Evet arkadaşlar haberimizin sonuna geldik umarız ki size oyun hakkında yardımcı olmuşuzdur. Oyun haberleri ve teknoloji haberlerine sitemizden her an ulaşabilirsiniz. Bu clash royale taktikleri 6. Ve 7. Arenalar için daha uygundur. Aşşağısında da rahatlıkla kullanılabilir. Ama ileriki seviyeler için zorlanıcağınızı söyleyebiliriz. İyi okumalar dilerim.

Aslantek | Teknoloji Haber Sitesi

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir