Kapat
Gündem 1

Samsung Galaxy S8 Edge Geliyor..

97% Ortalama Puan

Samsung Galaxy S8 İncelemesi

Aslantek teknoloji haber sitesi olarak Samsung Galaxy S8' in tahmin ettiğimiz, düşündüğümüz özelliklerini sizler için inceledik.

Tasarım
%98
GPU
%100
CPU
%100
RAM
%95
Kamera
%92

Samsung Galaxy Note 7 faciasından sonra Samsung Galaxy S8 Edge bilgileri sızdı. Samsung’ un kullanıcılara olan güvenini tekrar kazandıktan sonra bomba bir telefon ile piyasada ki kontrolünü tekrar eline almak istediğini biliyoruz. Bu telefon S8 Edge olacak.

Hiç bir teknoloji haber sitesinde bulamayacağınız S8 Edge telefon haberlerini sizler için düzenledik. Aslantek Teknoloji Haber Sitesi olarak S8 Edge’ nin özelliklerini inceledik. Henüz tam olarak özellikleri sızdırılmasada Samsung’ un büyük ölçüde kullanacağı teknik özellikleri tahmin edebiliyoruz. Son zamanlarda Samsung’ un Nvidia ve AMD ile anlaşması S8′ in grafik olarak çok farklı boyuta taşınacağını gösteriyor. GPU‘ da devrim yaratabilecek bu proje başarılı olur ve S8 de kullanılırsa PC tadında geri dönüş alabiliriz. Sizlerinde tahmin ettiği gibi zaten Samsung S8’ de 4K ve UHD teknolojilerine geçiş yapacaktır. Bunu destekleyen özelliklerde işlemci olarak beklenen henüz çıkmamış ama tanıtılması ön görülen Snapdragon 830 Yonga‘ yıda kullanacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda USB Type C teknolojisini kullanacağı da gelen bilgiler arasında. Tahmini çıkış tarihi 2017 Mart veya Nisan ayı gibi düşünülüyor. Bununla beraber Samsung’ un 2017′ de 5 tane amiral telefon tanıtması bekleniyor. Gelen bilgilerde bir tanesinin Galaxy X olabileceği söyleniyor. Samsung ayrıca bu sene Samsung S8 ve S8 Edge olarak iki model yerine sadece 1 tane kavisli ekran modelini kullanacağı söyleniyor. Yani sadece Samsung Galaxy S8 yada s8 Edge’ den bir tanesi tanıtılacak bu sene tek bir S modeli olacak. RAM miktarı olarak muhtemelen 6 GB kullanacak olan S8 8 GB gibi şaşırtıcı bir rakamada imza atabilir.

samsung-galaxy-s8-edge-geliyor3

iPhone’ un Plus ve 7 modeliyle rekabete girip çok daha başarılı çıkması için ekran yeterince büyütülüp 5.5 inç olacağını düşünüyoruz. Bu durumla birlikte rekabet artacak. Tekrar işlemci konusuna değinecek olursak Snapdragon’ un yanında Samsung’ un kendi geliştirdiği Exynos işlemcinin de yer alacağını düşünüyoruz. Batarya ömrünü ve pil süresini arttırıp kamerada gelişmeler yapacağından emin olduğumuz Samsung bakalım S8 modeliyle bizleri ne kadar şaşırtacak ve ne kadar ilgi görecek. Umarız ki sonu Note 7 ile aynı olmaz.

Son olarak fiyatı hakkında bilgi verecek olursak 799$ olacağını düşünüyoruz.

Aşağıda bulunan sizler için hazırladığımız Samsung Galaxy S8 galerisine göz atabilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“Samsung Galaxy S8 Edge Geliyor..” üzerine 1 yorum

  1. Osman dedi ki:

    Çok başarılı bir haber olmuş teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir