Kapat
Gündem 0

Geri Dönüş Yapan Nokia 3310’da Efsane ‘Yılan’ Oyunu da Yenilendi!

Geri Dönüş Yapan Nokia 3310’da Efsane ‘Yılan’ Oyunu da Yenilendi..

Nokia 3310’un ününe ün katan ‘yılan’ oyunu, MWC 2017’de tanıtılan yeni Nokia 3310’da yenilenmiş haliyle oynanabiliyor.

Nokia’nın bizce bugüne kadar tanıttığı en efsane telefonu Nokia 3310’un olmazsa olmazlarından biri, o minik koyu yeşil ekranında piksel piksel oynadığımız ancak belki de bugünkü yüksek grafikli oyunlardan daha çok zevk veren yılan oyunuydu.

Bugün tam 17 yıl aradan sonra Nokia 3310’un yenilenmiş versiyonunu duyuran Nokia, efsane yılan oyunun da telefonda yüklü olarak geldiğini açıkladı. Artık bir neslin bu oyunla büyüdüğü, Nokia’ya göre “geliştirilmiş” grafikleri ve yeni özellikleriyle yeni 3310’da yer alıyor. Facebook’un Instant Games serivisine de dahil olan Nokia 3310’un yeni oyunu arkadaşların birlikte oynayabileceği çevrimiçi olarak da oynanabilecek bir oyun olarak karşımızda.

Açıkça söylememiz gerekirse, biz hayatımızın en güzel günlerini geçirdiğimiz; yere düştüğünde kaldırımı yaran, en son ne zaman şarj ettiğimizi unuttuğumuz, bir veya iki gün boyunca kullanıma giden Nokia 3310’un sevdalılarıydık. Nokia’nın yaptığı değişikliklerle birlikte bizce Nokia 3310’dan geriye sadece ‘adı’ kalmış. Yine de yapılan yeniliklerle birlikte Nokia 3310’un tekrar adının anılması güzel bir durum.

Yeni Nokia 3310’un kalbimizde taht kurmuş Nokia 3310’un geliştirilmiş versiyonu olmasının hakkını verip veremeyeceğini telefonun elimize geçmesiyle birlikte öğreneceğiz. 🙂

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir