Kapat
Gündem 0

Reeder’dan Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya!

Reeder’dan Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya!

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampsamında, akıllı telefon ve tablet üreticisi Reeder’dan tüm ürünler için mükemmel bir kampanyaya imza attı. Kampanya sadece Dünya Kadınlar Günü’nde geçerli olacak!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Reeder’da özel indirimler bizleri bekliyor. Üstelik bu indirim tüm Reeder cihazları kapsıyor. Daha çok akıllı telefon ve tablet bilgisayar modelleriyle tanıdığımız Reeder, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir jest yaparak, tüm cihazlarında yaklaşık yüzde 11 indirim yapıyor.

Reeder bilgisayar kurucu ortağı Sezen Sungur Saral, indirim ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bizden önceki neslin 25 yılda ulaştığı büyüklüğe Reeder beş yılda ulaştı. Geçtiğimiz yıl Çin’de yapılan G20 Liderler Zirvesi’nde dijital çağın en hızlı gelişen firmaları arasında Türkiye’den örnek olarak gösterildik.”

“Kadınlar bilişim ve Teknoloji sektöründe yer aldıkça bu başarının ivmesi hızla yükselecektir. Sektördeki birçok iş ortağımız firmada da kadın çalışanlar fark yaratan işlere imza atmaktalar.” diye açıklamalarda bulundu.

Kampanya kapsamı ise şu şekilde; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak ReederGo mağazalarından ve Reeder internet sitesinden yapılacak toplam 1000 TL ve üzeri tablet, akıllı telefon ve aksesuar alışverişlerde yüzde 11 indirim yapılacak.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir