Kapat
Sinema 0

Deadpool 2’nin Çekim Tarihi Belli Oldu!

Büyük Bir Merakla Beklediğimiz Deadpool’un Devam Filminin Çekim Tarihi Bellli Oldu!

2016 yılının çok konuşulan çizgi roman uyarlamalarından biri olan Deadpool, devam filmiyle bir kez daha seyircinin karşısına çıkacak. Film, şimdiye kadar çeşitli olumsuzluk ve aksamalarda bolca gündeme gelmişti. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz Tim Miller’ın devam filminde yer almayacak olması oldu. Miller’ın ardından kamera arkasında yer alacak ismin David Leitch olarak açıklanması birtakım izleyiciyi oldukça memnun etmiş gibi görünse de ortaya çıkacak projenin nasıl olacağını zaman gösterecek.

Hollywood’un devam filmleri konusunda her zaman şansı pek iyi gitmiyor diyebiliriz. Deadpool konusunda da yapımcıların büyük bir risk aldıkları bilinen bir gerçek. İlk filmin yaratmış olduğu sansasyonun yeni filmde de devam edip etmeyeceği izleyiviler olarak biz de en az yapımcılar kadar merak ediyoruz. Filmin ilk filmle ne ölçüde örtüşeceği ve konunun ne şekilde devam edeceği ise şimdilik kocaman bir soru işareti.

Deadpool 2’nin çekimleri 1 Mayıs’dan tarihinden itibaren Vancouver’da start alacak. Başrolünde Ryan Reynolds’ın yer alacağı Deadpool 2’nin vizyon tarihi konusunda henüz herhangi bir açıklama ise bulunmuyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir