Kapat
Sinema 0

Aquaman Kılıç Eğitiminde…!

Jason Momoa, Namıdeğer Aquaman Kılıç Eğitiminde!

DC Comics’in en sevilen süper kahramanlarından Aquaman’in beyazperde uyarlamasında Aquaman’ canlandıracak ünlü oyuncu Jason Momoa’nın Justice Legue filmi için aldığı kılıç eğitiminden bir video yayınlandı.
Game of Thrones’da savaşçı Khal Drogo ve Conan the Barbarian’da Conan karakterinde rol aldığı için aksiyon sahnelerine pek uzak olmayan ünlü aktörün yayınlanan yeni eğitim videosunda pek zorlandığını söyleyemeyiz.

Okyanusların süper kahramanını önümüzdeki yıl Justice League filminde ilk kez göreceğiz. Aynı zamanda Aquaman’in kendine ait bir spin-off projesi de şu anda yapım aşamasında. Atlantis Kraliçesi ve Aquaman’in aşık olduğu Mera rolündeki Amber Heard ve Aquaman’in sadık yardımcısı Nuidis Vulko rolündeki Willem Dafoe’nun yanı sıra Korku Seansı’nın Ed Warren’ı, Watchmen’in Nite Owl’u Patrick Wilson’ın ise filmin kötü adamı Aquaman’in kötü kalpli yarı-kardeşi Orm’u canlandıracağı yapımın yönetmenliğini ise Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi gibi büyük gişeli filmlerin başarılı yönetmeni James Wan üstleniyor. Filmin senaryosuna ise Titanların Öfkesi filmi ile fantastik dünyaya çok da yabancı olmadığını kanıtlayan David Leslie Johnson imza atıyor.
Dedikodular arasında Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman’ın da filmde Atlanna rolünde karşımıza çıkacağı söylenmekte.. Kidman’ın yanı sıra The Get Down dizisinin yıldızı Yahya Abdul-Mateen II Black Manta rolünde filmin kadrosuna dahil oldu.Aquaman ülkemizde 5 Ekim 2018‘de vizyona girecek!

Merak Edenler İçin Justice League’in İlk Fragmanı:

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir