Kapat
Mobil 0

Mobil Dünya Kongresi’nde Neler Tanıtılacak

Pek Çok Yeni Modele Ev Sahipliği Yapacak Mobil Dünya Kongresi’nde Tanıtılacak Modeller…!

Her yıl Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi, 2017 yılında da pek çok yeni modele ev sahipliği yapacak. Peki MWC 2017’de neler tanıtılacak?Sırayla bir göz atalım;

LG G6

Akıllı telefon pazarında son dönemlerde hedeflediği rakamlara bir türlü ulaşamayan LG, G6 ile yeniden eski günlere dönmeyi planlıyor. MWC 2017’de tanıtılması beklenen  “amiral gemisi” diyebileceğimiz G6, Snapdragon 835 ile gelmeyeceği de açıklanmıştı.

Ayrıca kullanıcıların karşısına yeni akıllı ekran teknolojileri ile de çıkmaya hazırlanan LG, Barselona’da bu yeni ekranlarını yüksek ihtimalle tanıtabilir.

LG – Google Saatleri

LG ile Google ortak olarak geliştirdiği saatlerini tanıtacak. 9 Şubat’ta tanıtılacak olan Android Wear 2.0 ile akıllı saat kullanıcılarına yeni özellikler sunacak olan Google, LG ile ortak olarak geliştirdiği yeni Android Wear saatlerini tanıtacak.

 

Nokia 8

Verilen bir aranın ardından Akıllı Telefon piyasasına, Android telefonları ile dönen Nokia rakiplerine korku salacak gibi duruyor.

Farklı segmenteki cihazları ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Nokia, MWC 2017 fuarında üst segmentlere hitap edecek modeli olan Nokia 8’i tanıtacak.

Ayrıca 26 Şubat Pazar günü bir takım önemli duyurular yapacak olan Nokia, LG’den sonra MWC 2017’ye damgasını vuracak markalardan bir diğeri olacak gibi duruyor.

 

Sony Xperia X Serisi

Sony, Xperia X’in beş yeni modelini birden tanıtabilir

Xperia Z serisinden Xperia X serisine geçen Sony yoluna emin ve güçlü adımlarla devam ediyor. 27 Şubat’ta büyük ve görkemli bir lansman düzenlemeyi planlayan Sony, bu lansmanda beş yeni cihazını birden tanıtacağı dedikoduları ortalıkta dolaşmakta. Henüz yetkililer tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da, lansman tarihi yaklaştıkça yeni detaylar gelmeye devam edecektir.

 

Huwai P10

Marka pöpülerliği her geçen gün arttıran Huawei, büyümeye devam ediyor. 26 Şubat’ta diğer firmalarda olduğu gibi önemli duyurularda buluncak olan Huawei, yeni amiral gemisi ile etkinliğe damgasını vurmak isteyen şirketler arasında.

Huawei MWC 2017’de sadece akıllı telefon duyurusu yapmayacak. Akıllı saat sektöründe de rakiplerine karşı oldukça iddialı bir model ile gelmeye hazırlanan Huawei, yeni Android Wear 2.0 saatini de tanıtacak.

HTC Ocean

HTC Ocean, MWC 2017’de tanıtılabilecek telefonlar arasında.Bu yıla özellikleri ile damgasını vuran Google Pixel’in, geliştirici olan HTC için 2017’ye çok güzel bir başlangıç yaptığını söylebiliriz.

Yeni akıllı telefonları ile karşımıza çıkmaya hazırlanan HTC, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda HTC U Ultra’yı tanıtmıştı. HTC U Ultra’yı tanıtan yetkililer, hız kesmeden üst segmente hitap eden telefonu Ocean Note hakkında bilgi paylaşmıştı.Diğer rakiplerine göre satış rakamları bakımından biraz daha geride olan HTC, yeni akıllı telefonunu Barselona’da tanıtmayı planlıyor.

 

Samsung S8’i bekleyenler için kötü haber, S8 Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmayacak

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir