Kapat
Donanım 0

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları için özel kulaklık üretildi!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları için özel kulaklık üretildi! İmda da Pioneer Yetişti.!

iPhone 7 ile birlikte 3.5 mm kulaklık portunun kaldırılması büyük tartışmalara yol açmıştı. Apple kutu içerisinde dönüştürücü yollasa da sorun tam olarak çözülmüş sayılmaz. AirPods’ larında pahalı olması cabası.

Pioneer adlı şirket Apple’ ın AirPods’ larını kullanmak istemeyenlerin yardımına yetişiyor. Pioneer Rayz ve Rayz Plus iPhone 7′ ye özel kulaklıklar ile geliyor. Kulaklık takılıyken şarj edememe sorunu Pioneer yeni kulaklığında ayrı bir şarj portu açarak gidermiş. Pioneer Rayz kulaklıklara sahip iPhone 7 kullanıcıları kulaklık kullanırken iPhone 7′ lerini şarj edebilecek.

Ayrıca kulaklıklar gürültü önleme ve kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müziği bekletme gibi kullanışlı özelliklere sahip. Pioneer Rayz kulaklıklar için IOS uygulaması geliştirmeyide ihmal etmemiş. Dileyenler indirip ekolayzır ayarlarınıda yapmak mümkün. Kulaklıklarda Siri desteğide bulunuyor.

Mikrofon görevinide başarıyla tamamlayan Pioneer Rayz kulaklıkların fiyat etiketi ise 100$’ dan başlıyor. Bronz ve Grafit renk seçenekleri ise 150$ fiyat etiketine sahip. AirPods’ lara başarılı bir rakip gelmiş gibi görünüyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir