Kapat
Oyun 0

Battlefied 1’de Çanakkale’ye Gidiyoruz!

Battlefield 1’in yeni ek paketleri belli oldu: Çanakkale Geçilmez! 


Aktif kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan Battlefield 1, senaryosunun Birinci Dünya Savaşı’nda geçen bir oyun Olduğundan dolayı biz de ülkemiz için önemi çok büyük olan bu savaşta ülkemizden tanıdık manzaraları görmek isterdik . Sonunda Electronic Arts açıklamayı patlattı ve çıkacak olan ek paketlerin üçüncüsünde Çanakkale/Gelibolu’ya gideceğimizi duyurdu.

They Shall Not Pass adlı ilk ek paket bizleri Verdun’da savaşmakta olan Fransız ordusunun tam ortasına götürüyor. Oyuncular önce Fort de Vaux’da kapışacak ve daha sonra Aisne Nehri’nde tankların da dahil olduğu sağlam bir savaş ile karşılaşacak. Bu ek paket içeriği ile zaten önceden karşılaşmıştık. EA sonradan çıkacak olan üç ek paketin içeriğini de direkt olarak duyuruldu. Sırasıyla bakacak olursak .

1-In the Name of the Tsar:
Rus Ordusu’nun savaşmakta olduğu cepheye adım atıp Brusilov saldırısında Hussar sürecek, Lupkow Geçidi’nin soğuk ve karlı havasını sanki gerçekte oradaymışız gibi hissedeceğiz.

2-Turning Tides:
Üçüncü ek pakette kara, hava ve denizde zorlu mücadelelere girip Gelibolu’daki amansız mücadeleye tanık olacak ve “Yenilmez Armada” adı verilen düşman güçlerini bir kez de oyunda yeneceğiz ve onlara bir kez daha Çanakkale’nin Geçilmeyeceğini anlatacağız.

3-Apocalypse:
Son ek pakette ise Birinci Dünya Savaşı’nın en pis sahnelerine şahit olacağız dedikoduları dönüyor. Ancak EA bundan başka herhangi bir bilgi vermeyerek yalnızca en yoğununu en sona sakladığının işaretini verdi

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir