Kapat
Mobil 0

Samsung S8 Rekora Koşuyor!

Rekor sayıda Galaxy S8 üretildi!

Galaxy S8 için beklentiler bir hayli büyük. Samsung yeni nesil amiral gemisi diyebileceğimiz Galaxy S8 modelleri için daha üretim aşamasında dahi rekora gidiyor . Ortaya çıkan rakamlar gerçekten akıl karı değil!

Galaxy S8 için artık geri sayıma geçmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar yüzlerce Galaxy S8 sızıntısı yaşanırken, cihazın özellikleri, fonksiyonları ve diğer birçok özelliği belli oldu. Şimdiyse cihazın rekor sayıda üretimle satışa sunulacağı bilgisi teknoloji gündemine oturdu.

Tam 10 milyon Galaxy S8 üretildi

Güney Kore’nin en ünlü web portallarından biri olan Naver ‘e göre, Samsung’un yeni üst segment sınıfı cihazından beklentileri bir hayli yüksek. Üstelik bu beklenti sadece kağıt üzerinde de kalmıyor. Samsung, ilk parti satışı için tam 10 milyonun üzerinde Galaxy S8 üretilmiş durumda raflardaki yerini alacakları günü bekliyor.

Samsung’un iki farklı Galaxy S8 modeli ile karşımıza çıkması bekleniyor. Edge modeli tarihe karışmışken, onun tasarımını alan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, şirketin yeni amiral gemisi cihazları olacak. İki model arasındaki en büyük iki fark doğal olarak ekran boyutları ve batarya kapasitesi olacak.

Samsung cihaz üretimi noktasında iki farklı program belirlemiş. 29 Mart ‘ta yapılacak olan duyuruya kadar 2.7 milyon Galaxy S8 modeli üretilmiş olacak. Duyuru ile birlikte ön siparişler alındıktan sonra, dağıtım için 7.8 milyon cihaz daha üretim sürecine girecek. Böylece çıkış zamanı tam 12.5 milyon Galaxy S8 satın alınmaya hazır bekleyecek.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir