Kapat
Mobil 0

Süper Dayanıklı Akıllı Telefon Xcover 4!

Dayanıklılık Önplanda Olan Galaxy Xcover 4 tanıtıldı!

Samsung Galaxy Xcover 4 resmi olarak duyuruldu. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan telefonda, donanımsal özellikler amiral gemilerine göre daha mütevazi bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy Xcover 4 modeli, FCC listelemesinin hemen ardından resmi olarak tüm dünya kullanıcılarına duyuruldu.

Yine dayanıklı bir akıllı telefon isteyenleri yakından ilgilendiren model, donanım özellikleri olarak giriş ve orta segment sınıfına dahil oluyor .

Galaxy Xcover 4 özellikleri

Dış tasarımı darbelere, suya ve toza dayanıklı olarak geliştirilen Galaxy Xcover 4, hem IP68 hem de MIL-STD 810Gsertifikalarına sahip.
IP68 sayesinde 1.5 metre su altında 1 saate kadar sorun yaratmadan kalabilen akıllı telefon, aynı şekilde toza da oldukça dayanıklı. Diğer taraftan MIL-STD 810G askeri dayanıklılık sertifikası sayesinde telefon ekstrem sıcaklık koşullarına, düşmelere ve farklı darbelere karşı ultra dayanıklı.

Donanım özelliklerinde ise 4.99 inç ekranda 720p HD çözünürlük ve IPS panel bulunuyor . Exynos 7570işlemcisinden güç alan telefonda 2 GBRAM ve 16 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Cihazda 13 MP arka, 5 MP selfie kamerasıyla birlikte 2,800 mAh pil yer alıyor.

Nisan ayı itibarıyla satışa çıkacak telefon, 259 Euro fiyat etiketiyle Avrupa da raflardaki yerini alacak. Telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz net olarak bilinmiyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir