Kapat
Samsung Galaxy Tab A8 Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!
Haberler 0

Samsung Galaxy Tab A8 Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Orta segmentte yer alacak olan Samsung Galaxy Tab A8’in teknik özellikleri ve görüntüleri ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy Tab A8 özellikleri ve fiyatı!

Samsung’un yeni bir orta segment tablet piyasaya süreceği biliniyordu. Son gelişmelere göre ise tabletin teknik özellikleri ve görüntüleri hakkındaki detaylar belli oldu. Yeni sızıntılara göre tablet yakın bir zaman sonra resmi olarak duyurulacak.

Samsung Galaxy Tab A8 Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Son sızıntılarla birlikte tabletin özellikleri belli oldu. Tablet, 10.5 inçlik 1920 x 1200 piksel LCD bir ekranla gelecek. T618 yonga setiyle birlikte geleceği iddia edilen tablet, 3GB ve 4GB RAM seçeneklerine sahip olacak.

Samsung Galaxy Tab A8’in depolama tarafında 32 GB, 64GB veya 128 GB seçenekleriyle gelmesi bekleniyor. Ekstra depolama isteyenler için cihazda birde microSD kart girişi yer alacak. 7020 mAh batarya ile gelmesi beklenen tablet, iddialar göre üst segmentlerde olduğu gibi 4 hoparlör sistemine sahip olacak.

Kamera kısmında ise ön tarafta 5 Megapiksel, arka tarafta ise flaşı bulunmayan 8 Megapiksel değerinde tek bir kamera yer alacak. İşletim sistemi olarak ise herhangi bir sürprizle karşılaşılmazsa Android 11 kullanılacak.

Samsung Galaxy Tab A8’in Fiyatı

Samsung Galaxy Tab A8’in LTE desteği bulunan birçok farklı seçenekle karşımıza çıkması bekleniyor. Fiyat tarafında ise Avrupa için 230 Euro, Amerika içinse 260 Dolarlık bir fiyat bandına sahip olacağı düşünülüyor. Gümüş, gri, gül ve pembe şeklinde 4 farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkması beklenen tabletin, kurda yaşanan dalgalanmalardan dolayı Türkiye fiyatı için yorum yapmak oldukça zor. Resmi bir kanal tarafından söylenen bilgilere göre ise tablet 2022 yılının 2. yarısında piyasaya sunulacak.

Peki siz Samsung’un yeni orta segment tableti hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir