Kapat
Google Pixel Yeni Özellikler ile Gelişiyor!
Haberler 0

Google Pixel Yeni Özellikler ile Gelişiyor!

Amerika’lı teknoloji şirketi Google, yeni sunmuş olduğu güncelleme ile birlikte Pixel marka telefonlara yeni özellikler getiriyor. İşte Google Pixel yeni özellikler ve ayrıntıları!

Google, bugün duyurmuş olduğu güncelleme ile kullanıcıları oldukça sevindirdi. Bu güncelleme ile birlikte Pixel telefonlara, Feature Drops ve kilit ekranında iken Snapchat’e hızlı erişim gibi dikkat çekici özellikler geliyor. Ayrıca yeni güncelleme Pixel 6 Pro’ya bas slider özelliğini getiriyor.

Yapılan açıklamaya göre ise bu güncellemeyi, Pixel 3a’dan itibaren tüm telefonlar alacak. Öncelikli olarak ise Pixel 6 ve 6 Pro güncellemeyi önümüzdeki hafta almaya başlayacak.

Google Pixel Yeni Özellikler ile Gelişiyor!

Google, eski ve yeni Pixel telefonlar için kullanıcıları mutlu edecek güncellemeyi duyurdu. Yapılan haberlere göre Pixel 6 Pro bu güncelleme ile birlikte UWB(Ultra-geniş bant) özelliğini alacak. Bu özellik Nearby Share’i kullanarak fotoğraf ve dosyaları oldukça hızlı bir şekilde paylaşmanızı sağlayacak.

Google, oldukça dikkat çeken Quick Tap to Snap (Snap’e hızlı erişim) özelliğini de bu güncellemeyle birlikte duyurdu. Bu özellik ise sadece Pixel 4a 5G ve üstü modellere gelecek. Bu özellik sayesinde kullanıcılar telefonun arkasına iki kez dokunarak Snapchat giriş ekranına girebiliyorlar.

Ayrıca Snapchat’e Pixel Face adında yeni bir filtrede geldi. Bununla birlikte Pixel kullanıcıları güç düğmesine ne kadar süre basıldığında Google Asistan’ın çalışacağını belirleyebilecek. Bunun sayesinde telefon cebinizde veya çantanızdayken Asistan yanlışlıkla çalışmayacaktır.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir