Kapat
Vivo'nun İlk Tableti Vivo Pad Hakkında Bazı Bilgiler Paylaşıldı!
Haberler 0

Vivo’nun İlk Tableti Vivo Pad Hakkında Bazı Bilgiler Paylaşıldı!

Vivo’nun piyasaya sürmek için hazırlıklara başladığı ilk tableti, Vivo Pad hakkındaki bazı detaylar paylaşıldı. İşte tablet hakkında bilinenler.

Rakipleriyle olan rekabette öne çıkmak isteyen Vivo’da tablet sektörüne giriyor. Tablet hakkındaki ilk bilgiler ağustos ayında Vivo’nun başkan yardımcısı Hu Baishan’ın yapmış olduğu röportajla paylaşılmıştı. Son gelişmelerle birlikte tablet hakkında daha fazla bilgiye ulaşıldı. İşte o detaylar…

Vivo’nun İlk Tableti Vivo Pad Hakkında Bazı Bilgiler Paylaşıldı!

Baishan, yaptığı açıklamada V1 işlemcili Vivo X70 serisinin 2022 yılının ilk yarısı bitmeden geleceğini söylemişti. Son zamanlarda tablet üzerinde oldukça yoğunlaşan şirket, sadece tabletin isminin Vivo Pad olarak değişebileceği bilgisini vermişti. Şimdi ise tablet hakkında daha fazla ayrıntı paylaşıldı.

Digital Chat Station tarafından verilen bilgiye göre Vivo Pad Snapdragon 870 ile birrlikte gelecek. Çok fazla bir ayrıntı olmasa da TUV’un web sitesinde 8.040 mAh değerinde bir bataryaya sahip bir Vivo tablet bulunuyor.

Aynı kaynak tabletin 2022 yılında piyasaya sürüleceği bilgisini de paylaşarak Baishan’ın sözlerini doğrulamış oldu. Tabletin ilk çıkış tarihi Haziran 2021 olarak belirlenmişti fakat Çin’li şirketin yaşadığı bazı aksaklıklar nedeniyle 2022 tarihine ertelendi. Ayrıca tabletin ilk olarak Çin pazarında satışa çıkması bekleniyor. Vivo Pad’in diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi, Realmi ve Vivo gibi şirketlerin tablet piyasasına girmesinin ardından OPPO ve OnePlus gibi diğer markalarda bu sektör giriş yapmak için hazırlanıyorlar. OPPO Pad için çoktan birçok bilgi sızdırıldı bile. OnePlus ise temmuz ayında yapmış olduğu açıklamayla bu pazara giriş yapacağını duyurmuştu. 2022 yılda bizi çok sayıda tablet bekliyor.

Peki sizler Vivo’nun ve diğer Çin’li teknoloji şirketlerinin bu piyasaya girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu pazarda başarılı olabilecekler mi? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir