Kapat
Çin Pazarında Satışa Sunulan Oppo Reno 7 Rekor Satış Yaptı!
Haberler 0

Çin Pazarında Satışa Sunulan Oppo Reno 7 Rekor Satış Yaptı!

Oppo’nun geçtiğimiz gün Çin’de satışa sunmuş olduğu Reno 7 serisi oldukça büyük bir ilgi gördü ve Oppo Reno 7 rekor satış yaptı! Yeni seri satışa çıktığı andan itibaren 15 dakikada tükendi ve şirket 15.5 milyon dolarlık rekor bir satış yaptı.

Oppo Reno 7 Rekor Satış Yaptı!

Geçtiğimiz hafta tanıtılmış olan Reno 7 SE, Reno7 ve Reno 7 Pro serisi 3 Aralık tarihinde Çin pazarında satışa çıkmıştı. Şirketin yaptığı açıklamalara göre seri oldukça büyük ilgi görüyor. Oppo Reno 7 serisinin ilk partisinin tükenmesi yalnızca 15 dakika sürdü. Satılan telefonların kaç adet olduğu bilinmese de şirket bu satıştan 15.5 milyon dolarlık oldukça büyük bir kazanç sağladı.

Oppo çıkarmış olduğu yeni telefonlar sayesinde satış hacminde %150’lik bir artış sağladı. Markanın en yeni akıllı telefon ailelerinden bir tanesi olan Reno 7 serisi, şu an için yalnızca Çin pazarında satılıyor. 2022 Ocak ayında ise telefonların uluslararası pazarda satışa sunulması bekleniyor. Peki siz Oppo’nun bu başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir