Kapat
Samsung Galaxy Tab S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!
Haberler 0

Samsung Galaxy Tab S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

2022 yılımda piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Tab S8 teknik özellikleri ile gündeme geldi! Tabletin bazı özellikleri sızdırıldı.

Güney Kore’li teknoloji devi Samsung, telefonda olduğu gibi tablet piyasasında da oldukça iddialı bir konumda. Geçtiğimiz haftalarda TheElec tarafından sızdırılan bilgilere göre Samsung, Galaxy Tab S8’i 2022 yılında kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung’un en büyük rakiplerinden biri olan Apple’ın M1 çipli iPad Pro modellerini tanıtmasının ardından Samsung’da tablet alanındaki çalışmalarını hızlandırdı. Galaxy Tab S8, Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra serilerinin önümüzdeki aylarda tanıtımının yapılması bekleniyor.

Tabletlerin tanıtım tarihi yaklaşırken sızıntılarda gelmeye devam ediyor. Bu noktada tablet konusunda oldukça popüler olan Snoopy Tech tarafından tabletin RAM, depolama ve ren seçenekleri sızdırıldı.

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy Tab S8 ve S8+ modelleri 8GB RAM ve 128 GB depolamaya sahipken Ultra modeli ise 8GB RAM + 128GB depolama ve 12GB RAM + 256GB seçenekleriyle birlikte gelmektedir.

Galaxy Tab S8 ve Tab S8+ modellerinin Wi-Fi ve 5G olmak üzere iki seçenekle birlikte gelmesi bekleniyor, Ultra olan modelin ise Wi-Fi ya da 5G sürümlerinden biri ile satışa çıkması bekleniyor. Ekran tarafında ise standart modelin 11 inç, Plus’ın ise ekranı 12,4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Ultra’nın ekran boyutu hakkında ise şu an herhangi bir bilgi bulunmuyor. Renk tarafında ise gri ve gümüş olmak üzere iki renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Standart ve Plus modeli koyu gri ve gümüş renk seçenekleri ile piyasa sürülecek tabletin Ultra sürümünün ise yalnızca koyu gri renkle gelmesi bekleniyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir