Kapat
Mayıs Ayının En Çok İndirilen Uygulamaları
Mobil 0

Mayıs Ayının En Çok İndirilen Uygulamaları

Mobil uygulama dünyasının popüler araştırma şirketlerinden Sensor Tower, mayıs ayının en çok indirilen uygulamaları nedir sorusunu cevapladı. İşte o uygulamalar!

Sensor Tower, mayıs ayının en çok indirilen uygulamalar araştırmasında Google Play ve App Store marketlerini detaylı olarak inceledi. Şirketin yaptığı araştırmalar mayıs ayında en çok indirilen uygulamanın 80 milyon seviyelerindeki indirme sayısı ile TikTok olduğunu ortaya koydu. TikToku ise Facebook, Instagram ve WhatsApp takip etti.

Mayıs Ayının En Çok İndirilen Uygulamaları

Araştırma şirketi Sensor Tower, bu araştırmada oyunları hariç bırakarak yalnızca uygulamalara yer verdi. Listenin hazırlanmasında iki büyük uygulama marketi olan Play Store ve App Store’dan yararlanıldı. Araştırma neticesinde en çok indirilen uygulamaların TikTok, Facebook ve Instagram olduğu ortaya çıktı.

Mayıs Ayının En Çok İndirilen Uygulamaları

TikTok’dan sonraki üç uygulamanın Facebook’a ait olması şirketin mobil dünyadaki başarısını gözler önüne serdi. Play Store ve App Store kullanıcılarının farklı uygulamalara olan ilgisi ise dikkatlerden kaçmadı. Peki siz bu liste hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir