Kapat
Xiaomi'nin Ultra Hızlı Şarj Teknolojisi HyperCharge Tanıtıldı!
Haberler 0

Xiaomi’nin Ultra Hızlı Şarj Teknolojisi HyperCharge Tanıtıldı!

Xiaomi’nin ultra hızlı şarj teknolojisi HyperCharge tanıtıldı. Kablolu 200W, kablosuz ise 120W enerji sunabilen HyperCharge ile artık akıllı telefonlar sadece 8 dakikada %100 şarj olabilecek!

Xiaomi, bugün yeni hızlı şarj teknolojisini duyurdu. Markanın yeni hızlı şarj teknolojisinin kablolu 200W, kablosuz ise 120W güç sunduğu açıklandı. İşte sadece 8 dakikada telefonunuzu %100 şarj edebileceğiniz HyperCharge teknolojisi hakkında bilmeniz gerekenler!

Xiaomi’nin Ultra Hızlı Şarj Teknolojisi HyperCharge Tanıtıldı!

Son yıllarda akıllı telefon üreticilerinin üzerinde daha yoğun şekilde çalıştığı hızlı şarj teknolojisi günümüzde çok farklı bir noktaya gelmiş durumda. Bugün itibariyle Xiaomi’nin duyurmuş olduğu yeni hızlı şarj teknolojisi ile bu konudan tekrar söz etmek mümkün. Zira Xiaomi HyperCharge gelmiş geçmiş en hızlı şarj teknolojisi. Şirketin bundan önce duyurmuş olduğu hızlı şarj teknolojisi ise 80W kablosuz şarj imkânı sunuyordu.

Peki, yeni ve her zamankinden daha güçlü HyperCharge bizlere neler sunuyor? Xiaomi, yeni hızlı şarj teknolojisinin hem kablolu hem de kablosuz sürümüyle kullanıcıların karşısına çıktı. HyperCharge’ın kablolu kullanımda 200W, kablosuz kullanımda ise 120W hızlı şarj imkânı sunduğu açıklandı. 120W kablosuz hızlı şarj teknolojisinin 4000 mAh batarya kapasitesine sahip bir akıllı telefonu 15 dakikada %100 şarj edebildiğini duyurdu. Bu kadar beklemek istemeyen kullanıcıların ise 1 dakikada %10, 8 dakikada ise %50 oranında telefonlarını şarj edebileceklerini belirtelim.

Xiaomi, yeni hızlı şarj teknolojisinin ne zaman kullanılmaya başlanacağı hakkında ise henüz bir açıklama yapmadı. Marka HyperCharge teknolojisini yeni akıllı telefon modellerinde kullanmaya başlayabilir. Kullanıcıların kesin bilgi için markadan gelecek resmi açıklamayı beklemesi gerekiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir