Kapat
Lenovo Legion Y90 Tasarımı Dikkat Çekiyor!
Haberler 0

Lenovo Legion Y90 Tasarımı Dikkat Çekiyor!

Oyuncu telefonları konusunda oldukça başarılı ve iddialı olan Lenovo, yeni Legion Y90 modelinin tasarım detaylarının yer aldığı videoyu yayımladı. İşte dikkat çeken Lenovo Legion Y90 tasarımı ve özellikleri!

Bilgisayar alanında oldukça başarılı olan Lenovo, oyuncu telefonu alanında da şu ana kadar çıkarmış olduğu iki modelle adından oldukça söz ettirmişti. Şirketin oyuncu telefonlarında yer alan yan taraftan çıkan kamera ve yanda bulunan şarj portu fark yaratan detaylar olmuştu. Lenovo, şimdi ise oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan Legion Y90 modeli üzerinde çalışıyor.

Lenovo Legion Y90 Tasarımı Dikkat Çekiyor!

Geçtiğimiz ay yeni telefon hakkındaki bazı teknik özellikleri açıklayan şirket, telefonda 144Hz bir ekran tazeleme hızı olacağını da belirtmişti. Bugün yayımlanmış olan videoyla birlikte ise telefonun tasarımı tamamen netlik kazanmış oldu. Lenovo Legion Y90 renkli ve sıra dışı tasarımıyla oyuncu telefonu olduğunu belli ediyor.

6.92 inç E4 AMOLED ekranla gelmesi beklenen telefon gücünü Qualcomm’un yeni tanıtmış olduğu Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden alacak. Oyuncular için tasarlanmış olan ZUI arayüzü de bu telefonda yer alacaklar arasında.

Teknik olarak sadece çift motorlu hava soğutmayla geleceği bilinen Lenovo Legion Y90’ın tanıtımının 1 Ocak’ta yapılması beklenirken, şirket halen telefonun tanıtımını gerçekleştirmedi.

Peki siz Lenovo’nun yeni oyuncu telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir