Kapat
iQOO U5 5G Satışa Sunuldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı!
Haberler 0

iQOO U5 5G Satışa Sunuldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

2021 Aralık ayında tanıtılmış olan İQOO U5 5G satışa sunuldu! İşte kendi pazarında satışa çıkan telefonun özellikleri ve fiyatı!

Geçtiğimiz ay tanıtılan ve fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmayan İQOO U5 5G, 24 Aralık’ta Çin üzerinde ön siparişe açılmıştı. Orta segmentte yer alması ve uygun bir fiyata sahip olması için tasarlanmış olan cihaz tasarım yönüyle de oldukça iddialıydı.

Bünyesinde Snapdragon 695’i bulunduran cihaz üç farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Depolama ve RAM kısmında ise her kullanıcıya uygun seçenekler bulunuyor. 4GB / 6GB / 8GB RAM ve 128 GB hafıza. Peki bu yeni telefonun Çin’deki satış fiyatı nedir?

iQOO U5 5G Satışa Sunuldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Çin pazarında satışa sunulmuş olan İQOO U5 5G, 6.51 inç büyüklüğünde 120Hz tazeleme hızına sahip FHD+ çözünürlüklü IPS LCD bir erkanla birlikte geliyor. Ekran konusunda sınıfına göre oldukça başarılı olan cihaz, son zamanlarda yeni çıkan telefonlarda görmeye alıştığımız 5G yongasıyla geliyor. Bunların dışında cihazda 50 Megapiksellik bir ana kamera ve 5000 mAh değerinde bir batarya bulunuyor.

Çin’de pazarında satışa sunulmuş olan cihazın 4GB RAM / 128GB depolamaya sahip olan sürümü 204 dolar, 6GB RAM 128GB depolamaya sahip olan sürümü 220 dolar ve 8GB RAM / 128GB depolamaya sahip olan sürümse 236 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Fiyat konusunda oldukça uygun olan cihazın Türkiye fiyatı hakkında yorum yapmak ise oldukça güç.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir