Kapat
iPhone 14 Tasarımı Delikli Kameraya Sahip Olabilir!
Haberler 0

iPhone 14 Tasarımı Delikli Kameraya Sahip Olabilir!

Bu yılın sonlarında tanıtılması beklenen iPhone 14 hakkında ilk sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. İddialar göre iPhone 14 tasarımı önceki telefonlardan çok daha farklı bir yapıya sahip olacak. İşte detaylar!

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 14 hakkında ilk söylentiler duyulmaya başlandı. Oldukça popüler ve oldukça iddialı açıklamaları olan Mark Gurman’a göre, iPhone 14 çentiksiz bir tasarımla beraber gelecek. Ünlü bir analist olan Ming-Chi Kuo’da bu söylenenleri desteklemişti. Bu özelliğin ise iPhone 14 Pro’da olması bekleniyor.

iPhone 14 Tasarımı Delikli Kameraya Sahip Olabilir!

Şu ana kadar yapılan iddialarda çentiksiz tasarımın nasıl olacağı hakkında bir detay verilmemişti. Önemli bir diğer analist olan DylanDKT, iPhone 14’te çentik olmayacğını doğruladı ancak bu özelliğin sadece iPhone 14 Pro’da bulunacağını belirtti. DylanDKT’nin açıklamalarına göre Apple, iPhone 14 Pro’da ekran altı kamera teknolojisini kullanacak.

DylanDKT’nin daha önce yeni nesil MacBook’larla ilgili yapmış olduğu tahminlerin çoğu doğru çıkmıştı. Şu ana kadar bu analistlerin yapmış olduğu tahminlerin çoğu doğru çıkmıştı. Bu yüzden de iPhone 14 büyük ihtimalle çentiksiz bir ekranla gelecek.

Her ne kadar bu kaynakların doğruluk payı yüksek olsa da kesinlik belirtmemektedir. İlerleyen aylarda yeni iddialar la birlikte daha fazla tasarım detayına ulaşılacaktır. Fakat her şey lansman gününde netlik kazanacak.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir