Kapat
iOS 0

iPhone SE 2 resimleri, iPhone SE 2 geliyor..

iPhone SE 2 resimleri, iPhone SE 2 geliyor, Küçük ekran sevenlere müjde!

Apple’ ın iPhone X ile birlikte çerçevesiz ekran tasarımına geçmesi bu yılın en çok konuşulan olaylarından biri haline gelmişti. Bir çok soruna ve yoruma rağmen genel olarak gerçekleşen tasarım değişikliği çoğu kullanıcı tarafından beğenilmişti. iPhone 6 ile birlikte küçük ekran tasarımına veda eden Apple bir çok küçük ekran kullanıcılarını üzmüştü. Daha sonrasında ile iPhone SE ile kullanıcıların gönlünü alan Apple uzun süredir küçük ekran tasarımlarını kullanmıyordu. Performans olarak yavaş yavaş geride kalan iPhone SE’ nin ikinci serisi yolda.

Consept Creator Youtube kanalının yayınladığı iPhone SE 2 konsept videosu internete muhteşem bir şekilde düştü. Tasarım olarak iPhone X’ teki çok konuşulan çentik olayını devam ettirmesi beklenen Apple küçük ekranındada aynı durumu kullanacak gibi görünüyor. Yinede iPhone SE 2 tasarım olarak bizden tam not almayı başardı. Önümüzde ki sene Apple’ ın küçük ekran seven kullanıcıları için iPhone SE 2’ yi tanıtması bekleniyor. Büyük ihtimalle konsepti yayınlanan iPhone SE 2’ye tasarım olarak benzemesi bekleniyor.Apple’ ın küçük cihazında da çerçevesiz ekran kullanması bekleniyor. Aynı zamanda Mac ve iPad’ lerde de çerçevesiz tasarıma geçmesi beklenen Apple bir çok ürününde yeni tasarımını kullanacak gibi duruyor.

iPhone SE 2’ de çift kamera olması beklenmiyor. Fiyat olarak ise Apple’ ın iPhone SE gibi uygun fiyatlı olmasını düşünmüyoruz. Dilerseniz yayınlanan konsept videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir