Kapat
Gündem 0

Instagram Arşivi Nasıl Kullanılır?

Son dönemlerde yaptigi güncellemelerle kendinden bahsettiren dünyaca ünlü sosyal mesajlaşma platformu olan ınstagram, son güncellemesi ile kullanicilarina resim arşiv eklemesini getirdi. Yüklediginize pişman oldugunuz resimlerinizi silip tekrar  yüklemek zorunda kalmayacaksiniz.

Instagram Arşivi Nasıl Kullanılır?

Bu güncelleme ile görünmez yaptiginiz resimlerinizi dilediginiz zaman tekrar paylaşima açabilirsiniz. Instagramda ana sayfadan profilinize giderek arşivlemek istediginiz resmin üzerine gelerek resminizin en üst köşesinde bulunan … ( üç nokta )  simgesine tiklayarak resminizi arşivleyebilirsiniz. Diger bir alternatif ise arşivlemek istediginiz resmin üzerine basili tutarak çikan menüde arşivle yazisina basilarak resminizi arşivleyebilirsiniz. 

Arşivlenen Resminiz Profilinizde Nasıl Tekrar Gösterilir?

Instagram sayfanizi açarak profilinizden ulaştiginiz arşivinizden çikaracaginiz resmin üzerine gelerek sag üst köşede bulunan “üç nokta‘‘ … simgesine tıklayarak, bu sefer profilimde göster butonu’nu  kullanarak arşivlenen resminizi profilinizde görebiliyorsunuz. 

Güvenli ve ucuz şekilde instagram takipçi arttırmanız mümkündür. Instagram takipçi satın al hizmeti için buraya tıklayınız!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir