Kapat
Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Çıkış Tarihi ve Her Şey
Sistem Gereksinimleri 0

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Çıkış Tarihi ve Her Şey

Elektronik Eğlence Fuarı 2018’de tanıtılan Aksiyon RPG türündeki Dying Light 2 oyun dünyasında büyük merak uyandırdı. Hikayesi itibariyle zombi temalı popüler televizyon dizisi The Walking Dead’ı andıran yapım, tanıtıldığı tarihten itibaren oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı. PlayStation 4, Xbox ve Windows platformları için çıkış yapacak oyun, zombi temalı hayatta kalma türü ile geliyor. Bu yazımızda Dying Light 2 sistem gereksinimleri, çıkış tarihi ve tüm detaylara yer veriyoruz.

Bugüne kadar gördüğümüz oyun içi görüntüler değerlendirildiğinde bizi gelişmiş grafiklere sahip son derece başarılı bir yapımın beklediğini söylemek mümkün. Oyunun fiyatı hakkında henüz doğrulanmış bir bilgi bulunmasa da hem oyunun grafikleri hem de günümüz oyun piyasası göz önünde bulundurulduğunda pek de uygun bir fiyat beklemenin doğru olmayacağı ise aşikâr.

Çevrimiçi oyun modu da bulunan Dying Light 2’de arkadaşlarınız ile zombilere karşı mücadele etmek için 4 kişi olmanız gerekiyor. Grafikleriyle kendisine hayran bırakan oyunun devasa boyutlardaki haritası ise en az kendisi kadar heyecan verici. 7 bölgeden oluşan harita bir önceki oyundan tam 4 kat daha büyük!

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i3-4160 3,6 GHz ya da AMD FX-6300 işlemci

Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 veya NVIDIA GeForce GTX 970 4GB ekran kartı

RAM: 8 GB bellek

Depolama: 65 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i7-4790K 4-Core 4,0 GHz ya da AMD FX-9590 işlemci

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5600 XT 6GB veya NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB ekran kartı

RAM: 16 GB bellek

Depolama: 65 GB boş alan

Oyunun yapımcısı Techland, yaptığı açıklama ile en iyisi için çalıştıklarını ve bu nedenle oyunun çıkış tarihini ertelediklerini belirtiyor. Bu nedenle Dying Light 2’nin çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmasa da oyunun 2020 yılının sonlarında ya da 2021’nin başlarında oyunculara sunulması bekleniyor. Steam’de satışa sunulacak oyunun fiyatlandırması ile ilgili ise resmi bir bilgi bulunmuyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir