Kapat
Uygulama Çözümleri 0

Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır? Kapatılan Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Twitter ile ilgili pek çok kişinin takip ettiği ve merak ettiği şeyler var. Bu yazımızda bunları en iyi şekilde sizlerin karşısına çıkarmak istiyoruz. Ayrıntılı ve aşama bazlı olarak organize edilen ve herkes için yenilikleri kendi içinde değiştiren bu hesap için, gelin sizlere dair de ön plana çıkarılan bir yenilik üretmeye başlayalım.

Ayrıntıların ve farklı yaklaşımların tamamını bu süreçlerde inceleyebilir ve ortaya çıkarabilirsiniz. Bildiğiniz gibi sosyal medya konularında pek çok şey yaşanıyor ve herkes kendine has bir yapıda ilerlemeye devam ediyor. Bazı durumlarda hesap kapatmak ve bu hesapların çözümünü ön plana çıkarmak gibi şeyler de var iken bu durumu en iyi şekilde toparlamanın çözümü aranıyor.

Twitter hesabını kapatmak ve bu hesabı aktif olarak kullanmaya tekrar açmak için birkaç yöntem var. Gelin hep birlikte bu yöntemleri inceleyelim. Bu yüzden aşama aşama anlatmaya başlıyoruz.

Bildiğiniz gibi beklentileri ve geleneksel çalışmaları çok daha etkili bir dilde organize eden Twitter, insanların isteklerine dair de bir çalışma sunuyor. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve kendinize dair ön plana çıkarılan çözümleri kullanmaya devam edin. Gelin isterseniz bu işlem nasıl yapılıyor ona bakalım.

Yapmanız gereken işlem şu şekilde sıralanıyor.

Twitter Hesap Nasıl Kapatılır?

Aşağıdaki maddeler doğrudan resmi Twitter tarafından sunulan maddelerdir.

  1. Profil simgenizin altında, açılır menüden Ayarlar ve gizlilik öğesine tıklayın.
  2. Hesap sekmesinde, sayfanın altındaki Hesabımı devre dışı bırak öğesine dokunun.
  3. Hesabı devre dışı bırakmaya ilişkin bilgileri okuyun ve ardından Kullanıcı adını devre dışı bırak öğesine tıklayın.

bu işlemi yaparak kolaylıkla gerekli çözümleri ön plana çıkarmış olacaksınız diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu çözümlere kolaylıkla ulaşmaya başlayın.

Twitter Hesap Nasıl Açılır?

15 gün içinde giriş yaparsanız hesap otomatik olarak açılmış olacaktır. Size dair organize edilen ve sizin için güçlü bir yapıda büyüyen bütün seçenekleri de kendinize göre kullanmış olacaksınız. Daha fazla zaman kaybetmeden giriş yaparsanız kendinizle ilgili çözümleri de ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir