Kapat
Uygulama Çözümleri 0

Instagram Hikayelere Kaydırmalı Link Ekleme Nasıl Yapılır?

Kaydırmalı link ile ilgili insanların beklentileri oldukça farklı oluyor. Aslında aşama aşama anlatmak istediğimiz bu içerik için sizlere de özgü bir yenilik ve beklenti yaratmak istiyoruz. Bu yüzden dikkat etmeniz gereken süreçleri de organize edelim istiyoruz. Peki ama bu nasıl yapılacak? Gelin hepsini ayrıntılı olarak konuşalım ve üzerinden geçelim. Bildiğiniz gibi kaydırmalı link konusu herkes için önemli ve ehemmiyeti olan bir konu.

Bu yüzden sizler için hikayelere nasıl link eklenir konusuna detaylı bir anlatım yapmak istiyoruz. Peki ama bu süreç nasıl işliyor? Kişisel beklentiler ve daha fazlası için tek yapmanız gereken ayrıntıların hepsini kullanmaktır. Bu yazıda yer alan aşamaların hepsini tek bir tıklama ile kullanın.

Peki Ama Hangi Başlıkları İnceleyeceğiz?

  • Instagram Hikayelere Link Nasıl Eklenir?
  • Kaydırmalı Link Ekleme Nedir? Nasıl Yapılır?
  • Kaydırmalı Linkler İçin Neye Dikkat Etmeliyiz?

Yukarıdaki başlıkları sırasyıla incelemeye başlayalım. Burada yer alan ve kişisel olarak organize edilen her bir seçeneği de kendinize göre kullanın ve incelemeye başlayın.

Instagram Hikayelere Link Nasıl Eklenir?

Bunun için dikkat etmek gereken şeylerin başında insanların isteklerini takip etmek gerekiyor. Bu yüzden ayrıntıları  da kendi içinize dair takip edebilir ve kullanabilirsiniz. İnstagram için özellikle link eklemenin belirli kuralları var. Mesela ilk 10 bin aboneye ulaşmak gibi. Her şey kendi içinde bir hikaye barındırıyor ve bu hikayeyi kullanmak için de daimi şeyler gerekiyor.

Aşama aşama ilerleyen ve büyüyen bütün çalışmaları kendine has bir dilde kullanabiliyor ve inceleyebiliyoruz. 10. 000 takipçi olduktan sonra şayet profiliniz herkese açık bir profil ise yukarı kaydır bölümü açılmış olacak. Herkes için kolay bir kullanım sağlayan bu hikaye durumu, linkleri kaydırmak için de önemli bir seçenek yaratıyor. Aşamaların tamamına tek bir tıklama ile ulaşabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

Kolay kullanımlar ve daha rahat çalışmalar sağlamak için hemen kitlenizi artırmaya çalışın. Sonrasında hikayelere link kaydetmeye başlayın. Ardından da yukarı kaydırma biçimini kullanabilirsiniz. Hikayeler üzerinde yer alan link bölümüne ulaşarak, kendiniz için de ideal olan linki tercih edebilir ve rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaydırmalı Link Ekleme Nedir? Nasıl Yapılır?

Kaydırmalı link ekleme konusunda yapmanız gereken şey her hangi bir linki bulmanız ve sonrasında posta eklemeniz olacaktır. Bunu yapmak için sadece kendinize dair bir seçim yapmanız yeterli olacaktır. Ekleme yapmak için kendinize dair bütün seçenekleri tercih edin. Bu yazımızda önemli olan şeylerden bahsetmeye çalıştık. Link ekleme konusunda yapacağınız her şey yazıları çok daha iyi kullanmanız adına olacaktır. Post atmak için link ekleme bölümlerinden kendinize göre gerekli linki ekleyebilirsiniz. Özellikle bu aşamalarda organize edilen ve tamamen size dair bir farklılık ile kullanabileceğiniz her bir seçenek ve fırsat için daha fazla zaman kaybetmeyin ve aşamaların tamamını incelemeye başlayın.

Kaydırmalı Linkler İçin Neye Dikkat Etmeliyiz?

Kaydırmalı link için yapmanız gereken şeyler aslında dikkatlerinizi doğrudan postlarınıza uyumlu hale getirmeniz olacaktır. Kaydırmalı link adına ortaya çıkarılan bütün aşamaları tek bir tıklama ile kullanın. Linkler için dikkat etmeniz gereken her şey bu süreçlere daha rahat ulaşmanız olacaktır. Aşamaların tamamında yer alan ve kişisel olarak kullanabileceğiniz uyarıları zaten size Instagram sürekli olarak yapıyor. Özellikle büyük bir sayfa olacaksanız bunların tamamını yapabilirsiniz diyebiliriz.

Kaydırmalı linkler gizli hesaplarda çalışmıyor. Bu yüzden bu hesaplara uymanız için daha rahat ve daha özverili bir çalışma yapmak işinize yarayacaktır. Kendinize dair en etkili çözümlerin bu şekilde olduğunu düşünerek hareket edebilirsiniz.

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir