Kapat
iOS 0

Iphone’da Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

iPhone’da Instagram videoları nasıl indirilir? Bu sorunun cevabını sizin için detaylandırmayı ve bu konuya ilgili güncel bilgiler vermeyi istiyoruz. Hazırsanız başlayalım!

Özellikle iPhone telefonlar güvenlikleri ve sağlıklı çalışmaları ile meşhurdur. Kararlı çalışmaları herkes için öncelikli ve önemli bir kriter olsa da, bu cihazlara dair günümüzün olmazsa olmaz seçeneklerini kolaylıkla kullanabiliyor ve karşımıza çıkarabiliyoruz. Aşama aşama detaylanan ve ön planda bulunan her bir yeniliği ve fırsatı sizler de rahatlıkla kullanabilir ve organize edebilirsiniz. Özellikle yer yer birilerine atmak istediğimiz videolar olabiliyor. Komik videolar ile ilgili ya da başka şeyler ile ilgili kategorik bazda ilerlemek hepimiz için önemli oluyor.

Bildiğiniz gibi ios işletim sistemlerinde bir şeyleri indirmek için dahili teknikler bazen yeterli olmuyor. Harici uygulamalar indiriliyor. Bu yazımızda sizler için en güvenli iPhone uygulamaları konusunda bir çalışma yapmış olacağız. Instagram üzerinden video indirmek adına iOS 12 ile ilgili pek çok işlevsel özellik bulunuyor. Kestirmeler denilen güncelleme durumu da bu konuda bize yardımcı olacak önemli bir ayrıntı yaratmakta.

Peki ama nasıl indirme yapacağız? Gelin isterseniz detaylara inelim. Bu yazıda anlatacağımız başlıklar:

  • iPhone İçin InstaSave Uygulaması
  • iPhone İçin Video İndirmek

Özellikle kolay bir kullanım sunan InstaSave uygulaması pek çok kişinin işini kolaylaştırması ile biliniyor. Android telefonlar için çözüm çok fazla iken, Instagram için durumlar biraz daha ağır işliyor. Hal böyle olunca da detayları tamamen farkındalıklı ve güncel bir yapıda inceliyor olabilirsiniz. Kişisel seçimleri ve fırsatları sizler de bu süreçlerde takip edebilir ve kullanabilirsiniz.

Kestirmeler uygulamasını hatırlayalım öncelikle. Bildiğiniz gibi Apple yeni güncellemesi ile (iOS 12) bu konuda bir çalışma sunmuştu. Apple yeni uygulaması olarak sunulan Kestirmeler, pek çok kişinin beğenisini kazanmıştı. Tabi bu durum bazı kısayollar eklemeyi kolay kıldığı kadar çoğu kişinin de kullanımda zorluk yaşamasına neden olabiliyor. Youtube üzerinden video indirmek adına paylaşılan pek çok uygulama olsa da, özellikle Instagram için bu konuda aktif olarak hizmet veren kaliteli çok az uygulama var.

iPhone İçin InstaSave Uygulaması

Bu uygulamayı etkin bir şekilde kullanmak için öncelikle InstaSave uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Tabi öncelikle kestirmeler uygulamasını indirmeniz lazım. Bunun için de malumunuz IOS 12 ve üstü gerekiyor. Kestirmeler uygulamasını indirdikten sonra kolaylıkla diğer detaylara ulaşabiliyor ve çözümleri ön plana çıkarabiliyorsunuz. Aşama aşama değişen ve yeniliklerle birlikte karşımızda yer alan her bir seçimi ve fırsatı kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabiliriz.

Yapmanız gereken şey öncelikle Instagram uygulamasına girmeniz. Telefona indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın ve sonrasında da InstaSave uygulamasının tuşuna basarak videoyu indirin. Otomatik olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde çok daha rahat bir şekilde video oynatma yapabileceksiniz. Bu özellik sadece videolar için geçerli değil. Aynı zamanda fotoğraflar için de bu özellik ile birlikte istediğiniz görüntüyü indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey URL yapısını en iyi şekilde kullanmanız olacaktır. URL kopyalama işleminden sonra Siri ile birlikte de sesli komut sayesinde indirme yapabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma mantığı tam olarak bu şekilde kolaydır. Tek yapmanız gereken birkaç indirme işlemi ile pratiklik kazanmanız. Sonrasında zaten çok daha rahat ve hızlı bir şekilde uygulamayı kullanmış olacaksınız. Aşamalar ve ana mantık her zaman aynı olduğu için sizler de bu süreçte hızlı bir şekilde indirme dosyasına ulaşmış olacaksınız.

Daha fazla detay ve bilgi için sitemize ulaşabilir ve güncellemeleri de kendinize göre ön plana çıkarabilirsiniz. Yeniliklerin ve fırsatların tamamında bu aşamaların detaylarını kullanabilirsiniz.

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir