Kapat
İnternet 0

Youtube Analytics Kullanımı

Youtube üzerinde kendine has bir tarz ile karşımıza çıkan bu Analytics durumları herkes için önemli ve ekstra bir seçenek yaratmaktadır. Bu yüzden size dair üretilen ve sizin için organize edilen aşamaların tamamını tek bir tıklama ile indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Analitics ile ilgili olarak ortaya çıkarılan ve seçenekleri de karşınızda barındıran bütün bu seçenekler için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Peki ama bu durum nasıl yapılır? Gelin birlikte göz atalım ve içerikleri daha yakından tanıyalım.

Youtube Analytics  Nasıl Kullanılır?

Youtube kanallarının video ayarlarını en iyi şekilde ön plana çıkarmak ve bu süreçleri de gayet etkili şekilde kullanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve size dair bütün çözümleri takip etmeye başlayın. Aşama aşama incelenen her bir yeniliği ve seçeneği de kendinize göre incelemeniz yeterli olacaktır bu sayede. Kanalların video içeriklerini ve etkileşimlerinin nasıl olduğunu sizlerin karşısına çıkaran bu Analytics  sistemi, pek çok kişi için önemli bir araçtır diyebiliriz.

Otomobil markalarının ya da güzellik markalardan ziyade pek çok marka bu konuda bir çalışma yapmak istiyor. Ayrıntılı bir seçenek ve fırsat ile kendinize göre en özverili çözümlerinizi kullanabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler aşama aşama şu şekilde işliyor:

  • Kanalınıza e posta adresiniz ile birlikte giriş yapın
  • Sağ taraftaki profil fotonuza tıklayın kanala git seçeneğini işaretleyin
  • Buradan Youtube Studio bölümüne ulaşın ve devamını getirin. Burada Youtube Studio Dashboard çıkıyor karşınıza. İşte burada bütün beklentileri ve yenilikleri kendinize göre ön plana çıkarmış olacaksınız.

Burada pek çok analize rahatlıkla bakabilir ve son günlerin her türlü analizini yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir