Kapat
OPPO AirVOOC ile 4000 mAh Batarya 56 Dakikada Şarj Olacak!
Haberler 0

OPPO AirVOOC ile 4000 mAh Batarya 56 Dakikada Şarj Olacak!

OPPO, bugün gerçekleştirdiği etkinlik ile 4000 mAh kapasiteye sahip bir bataryaya sadece 56 dakikada şarj edebilen kablosuz şarj cihazını tanıttı. Markanın en yeni amiral gemisi modeli OPPO Ace 2 ile tanıtılan OPPO AirVOOC, markanın kendi modellerinde 40 W’a kadar enerji sunarken, kablosuz şarj teknolojisini destekleyen cihazlarda ise 10 W’a kadar güç üretebiliyor.

OPPO tarafından düzenlenen tanıtım etkinliğinde akıllı telefon pazarı için birçok ürün ve teknoloji kullanıcılara sunuldu. Bunlar arasında markanın akıllı telefon pazarında öne çıkan en yeni amiral gemisi modeli OPPO Ace 2, yeni kablosuz kulaklığı ENCO W31 ve ilerleyen zamanda görebileceğimiz 65 W kablolu hızlı şarj teknolojisi yer alırken en çok dikkat çeken ürünlerden bir tanesi ise şüphesiz etkileyici özellikleri ile AirVOOC oldu. 4000 mAh kapasiteye sahip bataryayı yalnızca 56 dakikada şarj etmesi ile dikkatleri üzerine çeken AirVOOC, aynı zamanda sadece 5 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım ömrü sunuyor.

OPPO AirVOOC Özellikleri

Sunduğu şarj hızı ile dikkat çeken AirVOOC teknik özellikleri ve şık tasarımıyla da en az yetenekleri kadar etkileyici olmayı başarıyor. Yüksek ısıyı en iyi seviyede tutabilmek için özel olarak geliştirilen şarj cihazı, ısı dağıtımı konusunda oldukça iyi görünüyor. Bu başarılı ısı dengesi birçok havalandırma ızgarası ve cihazın içerisinde yer alan minik bir fanın yardımıyla sağlanıyor. Üstelik tüm bunlar olurken cihaz 39 derecenin altında ve 22 dBA’dan düşük bir ses seviyesi ile çalışmayı da hayli başarıyor.

OPPO, kullanıcıları kendisine hayran bırakan bu şarj cihazının 4000 mAh kapasiteye sahip bataryayı 1 saatte şarj edebileceğini iddia ediyor. Bu süre yalnızca OPPO modelleri için geçerli olurken diğer markalar AirVOOC’dan en fazla 10 W güç elde edebiliyor.

Gerçekleştirilen etkinlikte ilk olarak Çin pazarında satışa sunulacak kablosuz şarj cihazının fiyatı da açıklanmış durumda. 20 Nisan itibariyle satışa sunulacak cihazın ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmezken fiyatı 249 Yuan yani 240 TL olarak belirlenmiş. OPPO Ace 2 ile satın alan müşterilerin 30 Yuan (29 TL) indirimle bu cihaza sahip olabileceklerini de hatırlatalım.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir