Kapat
Gündem 0

Çiftlik Bank haberleri, Çiftlik Bank Son Dakika!

Son zamanlarda fazlasıyla gündemde olan, sık sık haberlerine rastladığımız Çiftlik Bank oyunu hakkında bir haberde bizler yapmak istedik. Ponzi sistem olarak adlandırılan, bir çok yalan haber ile Çiftlik Bank’ ı kötüleyerek daha fazla gelişmesine engel olmaya çalışan haberlere inanmamanızı tavsiye ederiz.

Saadet zinciri olarak da yalanlanan bu Çiftlik Bank haberleri hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Bugün büyük haber ajansları tarafından yapılan Çiftlik Bank CEO’ su Mehmet Aydın hakkındaki yalanlamaların hepsine firmanın gerçek sosyal medya hesapları tarafından cevap verilmiştir. Ülke ekonomimizi daha yüksek yerlere taşıyan, hayvancılık ve tarım alanında ülkemizi iyi bir şekilde temsil eden Çiftlik Bank’ ın Aslantek Teknoloji Haber Sitesi olarak sonuna kadar arkasındayız.

Çiftlik Bank nedir? Çiftlik Bank’ a güvenebilir miyim?

Çiftlik Bank gerçek para ile yatırım yaparak çok daha fazlasını kazanmanızı sağlayan bir internet oyunudur. Tüm bu yalan haberlere inanmadan rahatlıkla yatırım yapıp paranızı çok daha iyi oranlarda katlayabilirsiniz. Bizlerde Çiftlik Bank ailesinin yatırımcılarından biri olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

Çiftlik Bank’ ın yayınlanan haberlere cevap verdiği videoları buradan izleyebilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir