Kapat
Donanım 0

Apple’ dan yeni kablosuz kulaklık BeatsX satışta..

Apple’ dan yeni kablosuz kulaklık BeatsX’ i satışa sundu.

Apple yeni kablosuz kulaklığı BeatsX’ i satışa sundu. Yeni AirPods’ lara olan ilgi ve bir kaç problemi yeni kulaklığında düzeltmek isteyen Apple yeni kulaklığını satışa çıkardı. Henüz online mağazasından satışa sunulan kulaklık, Apple’ ın Türkiye online mağazasından da satın alınabiliyor. Fiyatı yine el yakacak gibi görünüyor.

BeatsX, AirPods gibi W1 çipi ile geliyor. Bu çip, üstün bir ses kalitesi ve çok daha iyi bir bağlantı sunuyor. Ayrıca pil ömrüne önemli bir katkı sağlıyor. BeatsX, tek bir şarjla 8 saat kullanım ömrü sunuyor. Fast Fuel sayesinde 5 dakikalık şarj ile 2 saat müzik dinleme olanağı sağlıyor. 

BeatsX, Flex-Form kablosu ile rahat kullanım ve taşıma kolaylığı sunuyor. Bu kablo sayesinde kulaklığı düşürme ve kaybetme riski azalıyor. Kaybetme sorunu AirPods’ larda fazlasıyla gündeme gelmişti. BeatsX ile birlikte sunulan kanat ucu seçenekleri ile  kulağınıza rahatlıkla sabitleyerek BeatsX’in kulağınızdan çıkmasını engelleyebilirsiniz. RemoteTalk ile gelen aramaları cevaplayabilir, müzik dinlemeye başlayabilir, müziğin ses seviyesini ayarlayabilir ve Siri’yi etkinleştirebilirsiniz. Özellikle Apple yeni kulaklığında düşme, kulaktan çıkma gibi sorunları yok etmiş gibi görünüyor.

BeatsX Fiyatı;

Beyaz, siyah, mavi ve gri renk seçenekleri ile gelen BeatsX‘in Türkiye fiyat etiketi 699 TL. Beyaz ve siyah renk seçenekleri için stok sorunu yaşanmıyor. Fakat mavi ve gri renk satın almak isterseniz 1 ay beklemek zorundasınız. Yine de fiyatı AirPods’ a göre daha uygun olarak geliyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir