Kapat
Gündem 0

Apple AirPods’ ları kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Korkmayın..

Apple AirPods’ ları kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Korkmayın her şeyin çözümü vardır..

Apple‘ ın iPhone 7 modelinde kulaklık girişini kaldırması uzun süre tartışma konusu olmuştu. En çok beğenilen ama bir o kadarda tartışılan diğer bir konu ise yeni Airpods‘ lardı. Apple‘ ın kablosuz yeni kulaklıkları gerek yaptıklarıyla gerek ise görünümüyle beğenileri toplamıştı. Fakat bir sorun vardı. Hepimizin ilk gördüğünde söylediği gibi ” Ben bunu düşürürüm. ” cümlesi akıllarda 779 TL vereceğimiz kulaklığı bizden uzaklaştırıyordu.

Twitter kullanıcısı olan Andrew Cornett ise bu soruna bir çözüm getirdi. Bulduğu bu çözümle muhtemelen yeni AirPods‘ unu düşmeden ve kaybetmeden rahatlıkla kullanabilecek. Nasıl mı işte böyle..

AirPods‘ ları kaybetmemek için kulağını deldirip, onları birer küpe gibi kullanan Cornett oldukça mantıklı bir yöntem bulmuş. Bu sayede hem kulağından düşmeden müzik dinleyebiliyor, telefon görüşmesi yapabiliyor hemde kaybolma riskini neredeyse sıfıra indiriyor. Tabii ki sizlere bir kulaklık için bu şekilde kulağınızı deldirin demiyoruz.. 🙂 Sadece aklınızın bir köşesinde bulunsun bize göre oldukça tarz ve ilginç durmuş..

Aslantek | Teknoloji Haber Sitesi

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir