Kapat
269 TL Değerindeki Watch Dogs 2 Ücretsiz Oldu!
Haberler 0

269 TL Değerindeki Watch Dogs 2 Ücretsiz Oldu!

Oyun dünyasının sıkça eleştirilen ünlü isimlerinden Ubisoft, büyük bir kampanyaya imza atarak 269 TL değerindeki Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Ubisoft’un Steam ve benzeri platformlara rakip olarak geliştirdiği kendi oyun mağazası Uplay’de ücretsiz olarak yerini alan yapıma oyuncular tarafından da ilgi büyük oldu. Biz de ücretsiz olarak Watch Dogs 2 oyununu almanız için yapmanız gerekenleri anlattık.

Ubisoft firması geçtiğimiz günlerde Ubisoft Forward etkinliğinde Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtacaklarını açıklamış, bu haber oyun dünyasına bomba gibi düşmüştü. Açıklamanın ardından çok zaman geçmeden şirket söz verdiği üzere çok beklenen oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Kampanyanın başlaması ile birlikte oyuncuların ilgisi de gitgide büyüdü.

Watch Dogs 2 Oyununa Ücretsiz Olarak Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Ubisoft’un Ubisoft Forward etkinliği diğer birçok program gibi bu yıl COVID-19 salgın hastalığı nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirildi. Yapımcının ilerleyen tarihte kullanıcılarla buluşturacağı oyunlardan ve güncel haberlerden bahsedilen etkinliğin bu yılki programında büyük bir kampanyaya da yer verildi. Etkinlikte söz edilen kampanyanın başlaması ile birlikte ücretsiz olarak Watch Dogs 2’ye nasıl sahip olurum? sorusu akıllara geldi.

  1. İlk olarak Ubisoft’un oyun platformu olan Uplay’e giriş yapın, eğer hala hesabınız yoksa bir tane oluşturun.
  2. Ubisoft’un YouTube üzerinde gerçekleştirdiği canlı yayını bir dakika boyunca izleyin.
  3. Daha sonra Watch Dogs 2’nin hesabınıza eklenmesini bekleyin, oyunu bir kere edindiğinizde ömür boyu erişim hakkına sahip olacağınızı unutmayın.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalığın etkisini sürdürdüğü bu günlerde oyun dünyasının yakından takip ettiği E3 etkinliği yapılamamıştı. Bu etkinliğin eksikliğini ortadan kaldırmak için harekete geçen Ubisoft, Ubisoft Forward ile birlikte yeni oyunlarından ve haberlerden söz etme fırsatı buldu. Etkinliği daha fazla kişiye duyurmak amacıyla bir oyununu da ücretsiz olarak dağıtan yapımcı istediğine ulaştı, kampanya büyük ilgi gördü.

Dün akşam saat 22:00 itibariyle başlayan etkinlik büyük ilgi görürken kullanıcıların oyunu en son ne zaman kütüphanelerine ekleyebilecekleri ise açıklanmadı. Yoğunluk nedeniyle sistemlerde yavaşlama ve erişim sıkıntıları yaşanırken Ubisoft’un konuyla ilgili çalışma yaptığı aktarıldı. Oyuncuların sisteme giriş yapamasalar da oyunlarının ekleneceği belirtildi.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir