Kapat
2021 İçin Her Bütçeye Uygun Akıllı Saat Tavsiyeleri
Teknoloji 0

2021 İçin Her Bütçeye Uygun Akıllı Saat Tavsiyeleri

2021 yılıyla beraber akıllı saat sektöründe de yeni oyuncular ortaya çıkmaya devam ediyor. Her bütçeye uygun akıllı saat tavsiyeleri 2021 yazımızdaysa sizlere bu senenin öne çıkan bazı akıllı saat önerilerini yapacağız.

Son zamanlarda akıllı saatler çok popüler olmuş durumda. Kaliteli bir normal saat fiyatından çok daha ucuza alabileceğiniz bu ürünler hem sundukları işlevsellik hem de görünüşlerindeki şıklıklarından dolayı kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmeye başlandı.

Akıllı saat piyasasına çıkan ilk ürünlerin her telefonda çalışmadığını ve neredeyse hiç tercih edilmediğini daha dün gibi hatırlıyoruz. Ancak gelişen teknoloji ve firmaların yaptığı çeşitli atılımlarla beraber artık neredeyse her akıllı saat hemen hemen her telefonda son derece sağlıklı bir şekilde çalışabilmekte.

Akıllı Saat Tavsiyeleri 2021

Bahsi geçen sektörde özellikle yazılım optimizasyonunun büyük rol oynadığı biliniyor. İyi yazılım optimizasyonlarıyla donanım olarak kötü sayılabilecek ürünler öne çıkabilirken, kötü yazılım optimizasyonlarıyla da donanım olarak iyi sayılabilecek ürünlerin tam işlevleriyle çalışamadığını biliyoruz.

Akıllı saat önerilerimizde hem yazılımsal hem de donanımsal olarak vereceğiniz fiyata en iyi performansı alabileceğiniz ürünleri tavsiye etmeye çalışacağız. Akıllı saat tavsiyeleri 2021 listesinden aldığınız ya da bütçenize uygun olarak almayı düşündüğünüz ürün beklentilerinizi karşılamıyorsa bilin ki o fiyata alabileceğiniz en iyi verimin sınırlarına ulaşmışsınız demektir, bu durumda bütçe arttırmanızı tavsiye ediyoruz. O halde gelin ucuzdan pahalıya olarak akıllı saat tavsiyeleri 2021 listemize yakından bakalım.

Haylou LS02

En düşük bütçeli akıllı saat önerimiz olan Haylou Solar LS02 bize oldukça indirgenmiş seviyede bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Android ve iOS sistemleriyle uyumlu olan ürünün adım sayar, kalp ritmi ölçme, suya dayanıklılık ve 20 güne kadar pil ömrü gibi fonksiyonları mevcut. Ancak ürünün menüler arası geçişte yavaşlık ve dokunmatik yüzeyde zor algılama gibi ciddi problemleri olduğunu da belirtelim.

Haylou Solar LS05

LS02’nin bir üst modeli olan Haylou Solar LS05’te de hemen hemen aynı özellikler bulunuyor. Android ve iOS cihazlarla uyumlu çalışan modelde kalp ritmi ölçme, suya dayanıklılık, adım sayar, uyku düzeni ölçme gibi özellikler mevcut. 30 güne kadar sürebilen pil ömrü sunan LS05’te de menüler arası geçişte ve dokunmatik yüzeyde sıkıntılar olduğunu söyleyelim.

Amazfit Verge Lite

Akıllı saat tavsiyeleri 2021’de sıra orta segment ürünlere geldi. Adım sayar, kalp ritmi ölçme, uyku düzeni ölçme gibi hemen hemen her üründe var olan özelliklerin yanı sıra GPS fonksiyonu da bulunan Amazfit Verge Lite en şık görünen modellerden bir tanesi. Ürünün şarjı 20 gün kadar gidebiliyor, Apple ve Android telefonlarla tamamen uyumlu çalışan modelde fitness, bisiklet, yoga, koşu ve benzeri spor modları da mevcut. Ayrıca e-posta, mesaj, cevapsız çağrı ve müzik gibi fonksiyonlarını da saat üzerinden yönetebiliyorsunuz.

Akıllı Saat Tavsiyeleri: Amazfit Verge

Akıllı saat önerilerimizden Amazfit Verge Lite’ın bir üst modeli olan Amazfit Verge özellikleri bakımından küçük kardeşine çok benziyor. 20 güne kadar şarj desteği sunan üründe e-posta, mesaj, cevapsız çağrı ve müzik gibi işlevleri kullanabilmenizin yanı sıra sesli çağrılar da yapabiliyorsunuz. GPS, adım sayar, kalp ritmi ölçme, su geçirmezlik gibi klasikleşmiş özelliklerle beraber gelen modelde bluetooth da mevcut.

Huawei Watch GT 2e

Orta üst segment akıllı saat önerilerimizden olan Huawei Watch GT 2 efiyatına göre gayet iyi bir performans sunuyor. İçeriğinde Kirin işlemci bulunan ve toplamda 4GB depolama alanı sunan Huawei Watch GT 2e’ye isterseniz müziklerinizi de yükleyip bluetooth kulaklığınız aracılığıyla dinleyebilirsiniz. 15 gün ile 25 gün arasında değişen pil ömrü sunan üründe GPS, adım sayar, kalp ritmi ölçme, su geçirmezlik ve çeşitli spor modları gibi özellikler de mevcut. Ürünü hem Android hem de iOS platformlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 3

Akıllı saat tavsiyeleri 2021’in bir diğer önerisi olan Samsung Galaxy Watch şık görünümüyle dikkat çekiyor. Bir akıllı saate bulunabilecek hemen hemen her özelliği bünyesinde barındıran üründe su geçirmezlik, adım sayar, kalp ritmi ölçme, uyku düzeni ölçme, GPS, çağrı cevaplama ve çeşitli spor modları da mevcut.

Apple Watch Seri 6

Apple’ın en gelişmiş ürünlerinden birisine akıllı saat önerileri listemizde yer vermesek olmazdı. Tepe model fiyatıyla oldukça pahalıya satılan bu üründe bütün klasikleşmiş özelliklerin yanı sıra ciddi ayrıntılar da bulunuyor. Çağrı cevaplama, kandaki oksijen miktarını ölçme, düşme uyarıcı, konum belirleme gibi özelliklerin bulunduğu cihazda her çeşit spor modu da mevcut. Retina ekranıyla son derece temiz ve renkli bir görüntü sunan ürün bütün Apple modelleriyle uyum içerisinde çalışmakta.

Akıllı Saat Önerileri Sonucu

Akıllı saat tavsiyeleri 2021 yazımızın sonuna geldik. Akıllı saat tavsiyeleri 2021 yazımızda sizlere elimizden geldiğince her fiyat segmentine uygun en iyi modelleri sunmaya çalıştık. Akıllı saat önerileri ve benzeri daha çok içerik görmek istiyorsanız bizi takipte kalmayı unutmayın, herkese iyi alışverişler diliyoruz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir