Kapat
Xiaomi Mi Band 6 Alınır Mı Alınmaz Mı?
Ürün İnceleme 0

Xiaomi Mi Band 6 Alınır Mı Alınmaz Mı?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi olan Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki başarısını akıllı bileklik dünyasında da sürdürmeye devam ediyor. Mi Band serisi akıllı bilekliklerle dünya çapında tanınan ve satış rekorları kıran Xiaomi, her yeni modelde yeni özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Markanın en yeni akıllı bileklik modeli ise mart ayında tanıtılan Mi Band 6 oluyor. Peki, Mi Band 6 alınır mı?

Son yıllarda popüler hale gelen giyilebilir teknoloji furyası akıllı saatler ve bileklikler ile değer kazanmaya devam ediyor. Apple’ın liderlik koltuğunda oturduğu akıllı saat pazarında, söz konusu akıllı bileklikler olunca gözler Xiaomi’ye çevriliyor. İşlevsel özelliklerine karşın uygun fiyatlı olmaları akıllı bileklikleri cazip kılan en önemli özelliklerden bir tanesi. Yeni bir akıllı bileklik almak isteyenlerin ilk baktığı modellerden bir tanesi ise haliyle Mi Band 6.

Xiaomi Mi Band 6 Alınır Mı Alınmaz Mı?

Xiaomi’nin akıllı bileklik dünyasındaki en yeni modellerinden Mi Band 6, 3 milyondan fazla satış sayısı ile pazarın en çok satılan akıllı bilekliklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Mi Band 6, selefi Mi Band 5’e göre en çok ekran özellikleri ile dikkat çekiyor. Büyüyen ve daha şık bir görünüme kavuşan ekran, bakışları üzerine çekmeyi başarıyor.

1.56 inç büyüklüğünde 486×152 piksel çözünürlük sunan AMOLED ekran ile gelen Mi Band 6, 450 nite varan parlaklık değerine ulaşabiliyor. 30 farklı spor aktivitesini takip edebileceğini akıllı bilekliğin kalp atışını izleme, kandaki oksijen miktarını ölçme gibi yetenekleri de bulunuyor. 50 metreye kadar suya dayanıklılık sayesinde elinizi yıkarken, duş alırken ya da yüzerken bilekliği kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Mi Band 5 ile gelen manyetik şarj özelliği bu modelde de devam ederken, bilekliğin 14 güne varan pil ömrü sunduğunu da belirtelim.

Peki, Mi Band 6 alınır mı? Pazarın en popüler ve dikkat çekici modellerinden bir tanesi olan Mi Band 6 bugün 400 TL civarında bir fiyat etiketine sahip. Özellikleri, tasarımı ve arkasında dünya devi bir markanın yer aldığı düşünülürse Mi Band 6 kesinlikle incelemeniz gereken akıllı bilekliklerden bir tanesi.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir