Kapat
PUBG 14.2 Güncellemesi Yolda: Yeni Neler Var?
Haberler 0

PUBG 14.2 Güncellemesi Yolda: Yeni Neler Var?

Hala popülerliğini koruyan, anlık olarak yüz binlerce oyuncusu bulunan PUBG 14.2 güncellemesi ile yenileniyor. Gelecek olan yenilikleri sizler için paylaştık.

Battle-royale oyunlarının sayısı gün geçtikçe artsa da PUBG hala popülerliğini korumayı başaran bir oyun. PUBG ilk battle-royale oyunu olmamasına rağmen kendini sevdirmeyi başaran ve kendi dünyasını oluşturan bir oyun oldu. Bulduğumuz yılda da PUBG aktif olarak hala gelişmeye devam ediyor. İşte PUBG için bugün test edilmeye başlanan 14.2 güncellemesi hakkındaki tüm detaylar.

PUBG 14.2 Güncellemesi Yolda: Yeni Neler Var?

PUBG’ye gelen güncellemeler herkese sunulmadan önce test sunucularında oynanmaya başlanıyor. Gönüllü bir şekilde test sunucusunda oyunu deneyimleyen kişiler geribildirimler verebiliyor. PUBG ise bu geribildirimleri değerlendirerek oyunu en stabil hale getirip güncellemeyi herkesin kullanımına sunuyor. Yeni güncellemenin herkesin kullanımına açılacağı tarih ise PC için 3 Kasım, konsollar içinse 11 Kasım olarak açıklandı.

Yeni güncelleme ile birlikte artık Taego’daki binalarda bir hava silahı bulunacak. Bu silahı kullanarak 121-700mm arasında ateşleme yapabiliyorsunuz. Bu silah ile birlikte gelecek olan M79 sayesinde büyük sis bulutları oluşturabileceksiniz. Ayrıca bu silah sadece tabanca yerinizi kaplayacak.

Bir diğer önemli değişiklik ise su üzerindeyken bayıldığınızda direkt ölmeyeceksiniz. Artık bayıldığınız zaman suyun üzerine tırmanabileceksiniz ve arkadaşınızın sizi yeniden kaldırma şansı olacak.

CS:GO Benzeri Özellik: Tavuk

Tageo haritasına gelecek olan tavuklar aynı CS:GO’daki gibi olacak. Tavuklar silah veya bomba gibi seslerden kaçacak ve ateş ettiğiniz zaman ölecekler. Tabi bu özelliğin oynanışa pek bir etkisi olmayacaktır. Yine de tavukları kullanarak bir taktik oluşturmanız zor olsa da mümkün.

PUBG 14.2 güncellemesi, çok büyük bir güncelleme sayılmasa da birtakım değişiklikler içermekte. Peki siz yeni güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir