Kapat
Xiaomi Mi 11 Sadece 5 Dakikada 350 Bin Adet Sattı!
Haberler 0

Xiaomi Mi 11 Sadece 5 Dakikada 350 Bin Adet Sattı!

Akıllı telefon dünyasının önemli şirketlerinden Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli Mi 11 sadece 5 dakikada 350 bin adet sattı! Dün itibariyle Çin’de satışa sunulan akıllı telefon büyük ilgi ile karşılandı. Satışa çıktıktan sonra 5 dakika içerisinde tükenen Mi 11, Xiaomi’ye tam 230 bin dolar kazandırdı.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli Mi 11, dün itibariyle Çin’de satışa sunuldu. Markanın 2021 yılındaki amiral gemisi modellerinden bir tanesi olacak akıllı telefonun sunduğu özellikler pek çok kişiyi etkilemeyi başardı. Yakaladığı başarılı satış rakamları ise kullanıcıların ilgisini kanıtlar nitelikte.

Xiaomi Mi 11 Sadece 5 Dakikada 350 Bin Adet Sattı!

Xiaomi’nin akıllı telefon üretim birimi sorumlusu Zeng Xuezhong tarafından yapılan açıklamada Mi 11’in Çin’de satışa sunulduktan sonra 5 dakika içerisinde 350 bin adetlik stokunun tükendiği belirtildi. Telefonun satış fiyatına bakıldığında Mi 11’in Xiaomi’ye tahmini 230 bin dolar kazanç getirdiğini söylemek mümkün. Üstelik bu Xiaomi’nin elde ettiği ile büyük satışlardan bir tanesi de değil, marka daha önce de bu gibi haberlerle sıkça gündeme gelmeyi başarmıştı.

Peki siz Xiaomi’nin bu satış rakamları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Mi 11 nasıl bir akıllı telefon?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir