Kapat
Apple’ın Yeni Nesil Küçük Akıllı Telefon Modeli iPhone SE 3 Geliyor!
Haberler 0

Apple’ın Yeni Nesil Küçük Akıllı Telefon Modeli iPhone SE 3 Geliyor!

Akıllı telefon dünyasının yıldızlarından Apple’ın önümüzdeki yıl için planladığı yeni nesil küçük akıllı telefon modeli iPhone SE 3 geliyor! İşte gelecek yıl tanıtılması beklenen yeni iPhone SE hakkında bazı bilgiler.

Uzun yıllardır kullanıcıların beklediği küçük boyutlu ve uygun fiyatlı iPhone SE 2020 geçtiğimiz yıl tanıtılmış ve büyük ilgi görmüştü. Telefonun günümüz tasarım standartlarını karşılamayan iPhone 8 kasası kullanmış olması bazı kişiler tarafından tepkiyle karşılansa da kimi kişiler küçük boyutlu bir iPhone gördükleri için oldukça mutlu olmuşlardı. Apple, bu fikri beğenmiş olacak ki yeni yılda yeni bir iPhone SE çalışmalarına başlamış gibi görünüyor.

Apple’ın Yeni Nesil Küçük Akıllı Telefon Modeli iPhone SE 3 Geliyor!

Asya merkezli haber kuruluşlarının iddialarına göre Apple, yeni nesil bir iPhone SE üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. Şirketin gelecek yıl tanıtmayı planladığı iPhone SE modelinin iPhone SE 2020’nin devamı niteliğinde olması ve markanın akıllı telefon ürün gamındaki diğer modellere kıyasla uygun fiyatlı olması bekleniyor. Tahminler yeni akıllı telefon modelinin iPhone SE Plus ya da iPhone SE 3 isimlendirmesi ile kullanıcılara sunulacağını işaret ederken cihazın kasası için yine önceki modelle benzer şekilde iPhone 8 Plus tasarımı kullanılması bekleniyor.

Yeni iPhone SE’nin 6.06 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağı iddia edilirken çift ana kamera ve Touch ID özelliklerinin bu cihazda da devam etmesi bekleniyor. Yayınlanan resmi olmayan raporda cihazın 5G bağlantı teknolojisini destekleyeceği ve fiyatının 535 dolar seviyelerinde olacağı yazıyor. Elbette bu bilgilerin hiçbiri Apple tarafından açıklanmadığı için %100 doğru olmayabileceğini de belirtelim. Yeni iPhone SE’nin detaylarını ise zaman gösterecek gibi görünüyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir