Kapat
Xiaomi’nin Wi-Fi ile Çalışan Akıllı Blenderı Xiaomi Mijia Tanıtıldı!
Haberler 0

Xiaomi’nin Wi-Fi ile Çalışan Akıllı Blenderı Xiaomi Mijia Tanıtıldı!

Akıllı telefon dünyasındaki başarısı ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Xiaomi’nin şimdi de yeni Wi-Fi ile çalışan akıllı blenderı Xiaomi Mija tanıtıldı! Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar gibi pek çok elektronik ürün grubunda aktif faaliyet gösteren Xiaomi, bunların haricinde elektronik olan olmayan pek çok ürün de geliştirmeye devam ediyor. Xiaomi’nin Mija iş birliği ile geliştirdiği yeni ürünü ise bir akıllı blender oluyor. İşte karşınızda Xiaomi’nin Wi-Fi ile çalışan akıllı blenderı!

Xiaomi’nin Wi-Fi ile Çalışan Akıllı Blenderı Xiaomi Mijia Tanıtıldı!

Xiaomi’nin yeni akıllı blenderı Xiaomi Mijia, sizlere cihazı açıp kapatmanızı sağlayan standart bir seçeneğin yanı sıra ön tanımlı hızlardan oluşan 9 farklı seçenek daha sunuyor. Cihazın üzerinde yer alan OLED ekran yardımıyla kontrol edebileceğiniz bu modlar telefon üzerinden de değiştirilebiliyor. Aletin içerisinde yer alan ısı jeneratörü ile sıcak yiyecek ya da içeceklerinizi 12 saate kadar mevcut sıcaklığında muhafaza edilebilirken yine bu özellik de akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edilebiliyor.

Şu an için yalnızca Çin’de satışa sunulan ürünün fiyatı ise sadece 399 yuan yani 50 dolar. Ürünün Avrupa ve diğer pazarlarda satışa çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. Ancak ürünün özellikle ısı koruma özelliği onu rakiplerinden bir adım öne çıkarmayı başarıyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir