Kapat
Ücretsiz Video Hızlandırma Uygulamaları (Android ve iOS)
Mobil 0

Ücretsiz Video Hızlandırma Uygulamaları (Android ve iOS)

Günümüzde artık pek çok işi tek bir noktada birleştirmemizi sağlayan akıllı telefonların kameraları da profesyonel çekimlere izin veriyor. Özellikle amiral gemisi telefonlarda yer alan profesyonel kamera kurulumları ile başarılı çekimler yapmak mümkün hale geliyor. Hobi ya da iş amaçlı fotoğraf ve video çekimi yapan kişiler zaman zaman profesyonel kameralar yerine akıllı telefonları tercih edebiliyor. Elbette çekilen videoların bir de düzenleme safhası oluyor. Yüksek çözünürlüklü videoların boyutları da epey büyük olduğu için bilgisayara aktarmak ve o şekilde düzenlemek biraz zaman alabiliyor. Küçük çaplı düzenlemeleri hızlı bir şekilde telefonunuzun yapmanızı sağlayan ücretsiz video hızlandırma uygulamaları bulunuyor.

Videoları kesmek, düzenlemek ve içerisine müzik eklemek gibi küçük işlemler için kullanabileceğiniz pek çok mobil uygulama bulunuyor. İhtiyaç halinde videolarınızı bilgisayara aktarmakla vakit kaybetmek yerine hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz bu uygulamalar sizi büyük bir zaman israfından da kurtarmış oluyor. Elbette listemizde yer alan uygulamalar ücretsiz olsalar da bazı uygulamalarda çeşitli özellikleri aktifleştirmek için ücret ödenmesi gerekebiliyor. Harcama yapmak istemeyen kullanıcılar ise ücretsiz özellikleri kullanmaya devam edebiliyor.

Ücretsiz Video Hızlandırma Uygulamaları (Android ve iOS)

FilmoraGo

En popüler sosyal paylaşım uygulamaları arasında yer alan Facebook ve Instagram ile senkronize çalışabilen bu uygulama ile videolarınızı hızlı bir şekilde düzenlemeniz mümkün hale geliyor. Video hızlandırma konusunda sizi yalnız bırakmayacak bu uygulamanın çeşitli video düzenleme araçları da bulunuyor. FilmoraGo Google Play ve App Store’dan indirilebiliyor.

Perfect Video

iPhone cihazlarda kullanabileceğiniz Perfect Video uygulaması listemizin en başarılı uygulamaları arasında yer alıyor. Video hızlandırma için kullanabileceğiniz uygulamanın videonuza geçişler ve ses efektleri eklemenizi sağlayan çeşitli özellikleri de bulunuyor. Ücretsiz olan video düzenleme uygulamasının bazı özelliklerini kullanabilmek için ücret ödenmesi gerekiyor. Perfect Video, iPhone kullanıcıları tarafından App Store’dan indirilebiliyor.

Microsoft Hyperlapse Mobile

Pek çok kişinin yakından tanıdığı ve Windows başta olmak üzere pek çok ürününü kullandığı Microsoft’un Android cihazlar için geliştirdiği Hyperlapse Mobile uygulaması ile son derece başarılı bir şekilde videolar düzenlenebiliyor. Galeriden video seçebileceğiniz gibi uygulama içerisinde yeni video kaydedebileceğiniz bir alan da bulunuyor.

SloPro

Arayüzü ile listemizdeki diğer uygulamalar kadar basit olmayan SloPro, içerisinde pek çok efekti ve özelliği barındırıyor. Biraz daha detaylı bir çalışma yapmak isteyenlerin tercih edebileceği uygulama App Store’da yer alıyor ve uygulama içi satın almalara yer veriyor.

KineMaster

Tasarımı ile masaüstü programların akıllı telefonlara taşınmış hali gibi görünen KineMaster uygulaması ile videolarınızı kolayca düzenlemeniz ve hızlandırmanız mümkün. Android ve iOS platformları için kullanılabilir olan uygulama Google Play ve App Store mağazalarından indirilebiliyor. Diğer pek çok uygulama kimi KineMaster’ın bazı özelliklerini kullanmak için de ücret ödemek gerekebiliyor.

Android ve iOS kullanıcılarının işine yarayabilecek ücretsiz video hızlandırma uygulamaları listemizin sonuna geldik. Beğendiyseniz görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, video hızlandırma için tercih ettiğiniz uygulama hakkında bilgi verebilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir