Kapat
Ücretsiz En İyi VPN Uygulamaları Tavsiyeleri
Mobil 0

Ücretsiz En İyi VPN Uygulamaları Tavsiyeleri

Ücretsiz en iyi VPN uygulamaları mı arıyorsunuz? En kaliteli ve güvenli VPN servislerini sizler için derledik. Gelin detaylara göz atalım.

İnternet kullanıcıları bulundukları bölgede erişim engeli olan sitelere giriş yapmaya çalışabilirler. Bu yüzden çoğu kullanıcı farklı yollara başvurarak bu erişim engelini aşmaya çalışır. Bunlardan en güvenli yollardan bir tanesiyse VPN servisine başvurulmasıdır. Piyasada bulunan çoğu ücretsiz VPN servisleri size sınırlı süre sunmaktadır. Aynı zamanda uzun kullanım sürelerine sahip olan alternatifler de mevcut. Bütün bu alternatifleri sizlere tanıtacağız. Hazırlamış olduğumuz bu yazıda kullanabileceğiniz en iyi VPN servislerini listeleyeceğiz. Listelediğimiz VPN uygulamaları yalnızca bilgisayarla uyumludur.

Ücretsiz En İyi VPN Uygulamaları

Okulunuzda veya işyerinizde sınırlı bir erişime sahipseniz bunun önüne VPN uygulamaları ile geçmeniz mümkün. Ücretsiz bir şekilde VPN servislerini kullanarak bilgisayar içerisinden istediğiniz siteye erişim sağlayabilirsiniz. Piyasada oldukça fazla VPN servisi bulunmakta. Çoğu VPN uygulaması ne kadar ücretsiz gibi gözükse de belirli bir kullanım aşamasından sonra sizden ücret almak istiyor. Bazı VPN uygulamalarıysa sitelere erişim engelini kaldırsa bile internet hızınızı ne yazık ki düşürüyor. Bu sorunlara maruz kalmayacağınız bazı uygulamaları derledik. O halde ücretsiz en iyi VPN uygulamaları listesine gelin hep birlikte göz atalım!

  • ProtonVPN
  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • PrivateVPN
  • OperaVPN
  • Hotshop Shield

ProtonVPN

Listemizin ilk sırasında ProtonVPN uygulamasına yer veriyoruz. ProtonVPN kullanıcıları hız ve bağlantı konusunda asla bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmıyor. Kullanıcıların çoğunun olumlu yorumlar yaptığı bu VPN uygulamamız en iyi seçeneklerden bir tanesi. Sınırsız veri kullanımı ve güvenli olmasıyla da birlikte ProtonVPN öne çıkmayı başarıyor. Üstelik yazılımı Mac ya da Windows platformları üzerinden kullanmanız mümkün.

TunnelBear

TunnelBear, diğer VPN servisleri gibi kullanışı rahat ve güven veren bir uygulama. Listemizde 2. sırada yer verdiğimiz TunnelBear uygulaması diğer VPN servislerine göre oldukça zengin özelliklere sahip. Fakat size sunmuş olduğu aylık 500 MB kotası ile dizi veya film izlemeniz pek mümkün değil. Daha çok günlük işlerde kullanmanızı tercih ettiğimiz TunnelBear uygulaması tavsiyelerimiz arasında.

ExpressVPN

VPN piyasasında tanınan bir uygulama olan ExpressVPN kullanıcılar tarafından beğenilmekte. ExpressVPN, 30 günlük ücretli bir deneme sürümüne sahip. Oldukça güvenli olan bu VPN servisi 30 gün sonunda memnun kalınmadığı takdirde para iadesi yapmakta. Kullanıcılarına yüksek hızla birlikte anonim bir şekilde internet gezimi sunan ExpressVPN önerdiklerimizin arasında. Siz de ExpressVPN indirerek güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz.

NordVPN

Diğer VPN servislerden farklı NordVPN’nin çalışma stili ciddi oranda ayrışmakta. İlk kullanımında toplam 1 haftalık saat sunan bu uygulama oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahip. Uygulama, 1 haftalık süreyi doldurduktan sonra kullanıcılarına aylık paketler sunuyor. Yüksek güvenlik hizmeti sunan NordVPN sektördeki tepe markalardan da bir tanesi. Siz de sektörde adından söz ettirmiş, herkes tarafından bilinen, kaliteli bir alternatif arıyorsanız NordVPN’ye muhakka göz atın.

PrivateVPN

VPN uygulamaları kullanırken çoğu servis maalesef tam olarak ücretsiz bir kullanım olanağı sunmuyor. Bu yüzden VPN servislerinin haftalık veya aylık deneme paketleri bulunuyor. Sizlere sunmuş olduğumuz PrivateVPN 7 gün ücretsiz deneme paketine sahip. Servis, yüksek hızı ve sınırsız kotasıyla birlikte kullanıcılarını memnun etmekte. PrivateVPN, 60 ülkede 150’den fazla sunucusuyla kullanıcılarına geniş bir ağ bağlantısı hizmeti sunuyor.

OperaVPN

Kullanması tamamen ücretsiz bir VPN uygulamasıyla karşı karşıyayız. Opera internet tarayıcısının geliştirmiş olduğu OperaVPN’in kullanımı tamamen ücretsiz. Sınırsız bant genişliğiyle birlikte çeşitli ülkelerde sunucusu olan bu uygulamamız listemizde en çok önerdiklerimiz arasından bir tanesi. Siz de Opera internet tarayıcısını indirmek suretiyle OperaVPN’yi ücretsiz bir şekilde kullanarak erişim engeli olan internet sitelerine bağlanabilirsiniz!

Ücretsiz En İyi VPN Uygulamaları: Hotspot Shield

Oldukça popüler ve çoğu kullanıcı tarafından olumlu dönüş alan HotSpot Shield hızı ve sınırsız veri özelliğiyle birlikte önerdiklerimiz arasında. Son dönem içerisinde güvenlik problemleri yüzünden popülerliğini kaybetmiş olsa da hız ve veri konusundan iyi bir VPN sistemidir. 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanarak siz de Hotspot Shield’i deneyimleyebilirsiniz.

Sizlere listelemiş olduğumuz ücretsiz en iyi vpn uygulamaları yazımızın sonuna geldik. Gün içerisinde erişim engeli olan sitelere ulaşmak istiyorsanız VPN servislerini tercih ederek bunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu tür içeriklerin daha fazlası için bizi takip edin.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir